2737
2739
عنوان

خانومهای عزیز دکتر فوق تخصص پستان در تهران میشناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142682 بازدید | 83 پست
عزیزم اینامنشیه این دوتادکترن که توهمه تاپیکای مربوط به پستان این پستاروگذاشتن  شمابگردتوتاپیک ...

کدوم دوتا دکتر؟ میشه واضح بگید؟ به خدا برای انتخاب دکتر گیج شدیم. اینا که تبلیغ می‌کنن رنج آدما رو درک نمی‌کنن که زمان از دست میره و بیماری پیشرفت می‌کنه… یه انتخاب اشتباه ممکنه جون عزیزی رو به خطر بندازه آخه چرا به این چیزا فکر نمی‌کنن

کدوم دوتا دکتر؟ میشه واضح بگید؟ به خدا برای انتخاب دکتر گیج شدیم. اینا که تبلیغ می‌کنن رنج آدما رو د ...

من یادم نیست اینجا پستم کدومه فقط همین صفحه رو دیدم احتمال زیاد ناهید نفیسی و فتانه ضیایی رو گفتم چون خودم پیش همین دونفررفتم اصلا خوب نبودند 

وخدایی که بشدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی از دکترای خوبی دیگه هم هستند که مشاوره آنلاین دارند می تونید ازشون نوبت بیگرید https://mavarate ...

احمق ترین دکتر همدان

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2728
2740