2737
2739
عنوان

زایمان در بیمارستان صارم سال ۱۴۰۲

1189 بازدید | 21 پست

همین ابتدا بنویسم افتضاحه افتضاحه من در مورد صارم شنیده بودم اما تجربه های چند سال قبل اطرافیانم بود و کاملا اشتباه کردم که اعتماد کردم محیط بسیار شلوغ ،کمبود تخت ،رفتارهای بی حوصله پرستارا،عدم هماهنگی و نظارت بر انجام کار ،مثلا من حدود نیم ساعت تو اتاق عمل منتظر بودم که شروع کنن و فق یک نفر اونجا بود خیلی ترسیده بودم و نمیدونستم قراره کی شروع کنن جلوی چشمام شروع کردن اماده شدن و خیلی استرس زا بود ،به جای اینکه یه روز خوش رو تو زندگیم رقم بزنن با ناهماهنگی هاشون واقعا عذابم دادن ،جدای این موارد خیلی معطل شدم برای انجام سزارین و هیچکس از پرستارا نمیدونست کی قراره برم واسه انجام کار و چند ساعت طول کشید ،حتما همراه داشته باشین پرستارا اصلا کمک نمیکنن میگن باید پرستار خصوصی بگیرین که کمک کنن،هزینه سزارین ۲۳ هست که هزینه های اصافی هم زیاد میتراشن 

در کل اعتماد نکنین من اصلا راضی نبودم

من ۴ ماه پیش زایمان کردم اونجا راضی بودم زایمانم اولم هم اونجا بودم

این اتفاقا واسه من نیفتاد

البته پیش میاد همه بیمارستانها راضی و ناراضی دارن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسه پرستار هم راست میگن خب من همراه نداشتم پرستار خصوصی گرفتم. هزینه ها یه کم فرق داشت با چند سال پیش مثلا امسال پمپ درد رو آزاد حساب کردن و چند تا مشاوره بیخود پولشو گرفتن ولی در کل خوب بود

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
پرستار خصوصی رو بیمارستان معرفی میکنه؟

پرستار از بیمارستان سخت گیر میاد چون روز قبلش باید بگی نمیشه رزرو کنی به من گفتن اصلا قطعی نیسا.منم از بیرون گرفتم

2740
راضی بودی از پرستارت؟ آخه منم خیلی دوست دارم پرستار کار بلد بگیرم

آره خیلی

یه موسسه از نت پیدا کردم.زنگ زدم رزرو کردم یه هفته قبلش.قیمتش هم نصف قیمت بیمارستان بود.چون موسسه خصوصی بود خیلی مسئولیت پذیر بود یه زن باکلاس اصلا نمیذاشت دست به بچه بزنم همه کاراش رو خودش میکرد کمک من میکرد و ....

نیکان توی اقدسیه خیلی خوبه ، شیک و تمیز و کادر با حوصله، هزینه اش هم نسبت به اینجا خوب بود من پسر عموم بهمن سال قبل  اونجا به دنیا اومد رفتیم خوب بود اونجا واقعا ، فک کنم  نمیدونم 23 تومن شد یا 33 تومن، میدونم خیلی تفاوت دره ولی نمیدونم کدوم بود 23 یا 33 نمیدونم، در کل جای خوبیه برای مامان کوچولو هایی که نیمی های کوچولو تر از خودشون تو راهنننن🥺❤

🦋
ممنون که گفتی گلم  فکرشم نمی کردم  فک کنم اینا که معروفن سرشون شلوغه به همین خاطر کم تر ...

خواهش میکنم امروز چهارروز از زایمانم میگذره و بادم افتاد چقد عذاب کشیدم هردو تا دستمو‌نابود کردن کبود و داغونه انقد رگ گرفتن و امپول زدن و خون گرفتن ،امشب همسرم میگفت چرا از انژوکت که داشتی خون نگرفتن گفتم حتما یه علتی داشته گفت اره فقط میخواستن ازار بدن ، خدا ازشون نگذره انقد نابلد و‌ناشی بودن

متاسفم که تجربه بدی داشتین ولی عروس ما یکماه پیش صارم زایمان کرد و خیلی راضی بود

مناسفانه خیلی بد تموم شد برای من ، جدای از اینا اینکه تعمیرات هم داشتن و انگار وسط ساختمون نیمه کاره بستری بودم 

2706