2733
2739

دوستان من برای از بین بردن چربی زیر شکمم و وفیله های پشتم بعد کلی تحقیق تونستم دستگاه اوندا رو پیدا کنم اونم پیش خانم دکتر سپیده مدعی نما و از نتیجه خیلی راضیم خواستم بدونم کسی دیگه ای هم هست که این روش لاغری رو امتحان کرده باشه؟ نتیجه رو بهمون بگه؟

من دوسال پیش رفتم نمیدونم اسمش چی بود دوتا دستگاه داشت هی گرم میکرد باهاش دوساعت طول می‌کشید ولی بدتر نتیجه نگرفتم هیچ اون چربی های فیله نرفت هیچ الان هی ورزش میکنم شاید اب شه که نمیره لامصب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوسال پیش رفتم نمیدونم اسمش چی بود دوتا دستگاه داشت هی گرم میکرد باهاش دوساعت طول می‌کشید ولی بدت ...

مطمعنی با اوندا کار کردی چون نتیجه اوندا رو منم باور نمیکردم چربی زیر شکم واقعا سخت میره ولی واسه من صاف صاف شده

مطمعنی با اوندا کار کردی چون نتیجه اوندا رو منم باور نمیکردم چربی زیر شکم واقعا سخت میره ولی واسه من ...

اره خواهرم رفت کمی جواب گرفت که اونم بورزیم که گرفته بود 

بعدش مالمنم گفت که سه جلسه ازبین میبرمش کلیدواژه رفتم دیدم بزرگتر شد به جای کوچیکتر شدن نرفتم دیگه 

2740
یه توضیح میدی چجوری بود؟هزینه ؟

ببین هزینه کار با دستگاه اوندا بستگی به منطقه ای که می خوای چربی هاش از بین بره داره و اینکه حجم چربیت چقدره و چند جلسه لازم داری می خوای شمارشو میزارم یه زنگ بزن بهت مشاوره میدن اونم رایگان- تلفن:22792458- 22792439- ۰۹۳۶۷۴۷۲۳۴۶

اره خواهرم رفت کمی جواب گرفت که اونم بورزیم که گرفته بود  بعدش مالمنم گفت که سه جلسه ازبین میب ...

لابد مشکل چاقی و چربی موضعی شما دلیل هورمونی داشته و با احتلالات هورمونی که داشتید باید اول اون کنترل میشد وگرنه امکان نداره این دستگاه تاثیر نداشته باشه و بدترش کنه! من خودم شکمم و پشتمو انجام دادمم دوستمم برای غبغب بردم پیش دکتر مدعی نما با همون اوندا براشون محو کرد الان جلسه آخرشو برای تثبیت میره فقط

2706