2733
2734

سلام عزیزا.. من سوال دارم راجب باشگاه تاحالا نرفتم محیط ورزشی بهم استرس میده تو مدرسه ام ورزشم صفر بود😂من میخوام بدنسازی برم اینکه چه تایمی برم مهم نیس؟برای ست ورزشی چه جنسی خوبه؟چیا ببرم با خودم و در کل نکات مهم بگید🙂

برای شروع نرو بدنسازی خب

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعتش مهم نیست صبح ها یه جور خوبه عصرها هم یه جور ،

لباسم یه تاپ و یه لگ بپوش ، یه بطری آب هم ببر کتونی هم برای داخل باشگاه تمیز باشه ببر بپوش

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
برای شروع نرو بدنسازی خب

من بچه کوچیک دارم همسرمم شیف صبح و بعد از ظهر داره .. من باید چیزیرو برم ک همیشه باشه پو تایم مهم نباشه فک کنم فقط بدنسازی میتونم برم

2740
من بچه کوچیک دارم همسرمم شیف صبح و بعد از ظهر داره .. من باید چیزیرو برم ک همیشه باشه پو تایم مهم نب ...

اهان

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
ممنونم دوست عزیزم که کامل گفتی همه چیو🙂

خواهش میکنمممم امیدوارم تو باشگاه بهت خوش بگذره 

من که کلی دوستای خوب اونجا پیدا کردم و عاشق ورزش و باشگاه هستم

البته مربی بهت توضیحات کامل رو میده ولی قبل از شروع بدنت رو خوب گرم کن چند دور بدو دوچرخه بزن اول رو دستگاه های هوازی کارکن بدنت گرم بشه بعد برو واسه دستگاه های دیگه 

خواهش میکنمممم امیدوارم تو باشگاه بهت خوش بگذره  من که کلی دوستای خوب اونجا پیدا کردم و ع ...

نمیدونم چرا محیط ورزشی بهم استرس میده از الان حس بیقراری دارم😑از اوناییم که راحتم نمیتونم ارتباط بگیرم و دوست پیدا کنم..برم ببینم چجوریاس‌. یا برقرار میشه یا الفرار😂😂😂

نمیدونم چرا محیط ورزشی بهم استرس میده از الان حس بیقراری دارم😑از اوناییم که راحتم نمیتونم ارتباط بگ ...

نه بابا ریلکس باش لازمم نیست ارتباط برقرار کنی برو ورزشتو‌ کن و برگرد خونه محیط عجیبی نیست شیک بپوش تمیز و مرتب باش موهاتو قشنگ ببند سطح بالا باش تو باشگاه