2752
2734
عنوان

طلاق هز طرف زن کسی بلده

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 47 پست
نه عزیزم همش قاضی درخواستمو رد میکنه من حکم جلب ازش داشتم و برگه پزشک قانونی اما بازم رد شد درخواستم

برگه جلب ک دلیل طلاق نیست و نامه پزشکی قانونی باید شوهرت رصایت به طلاق بده اینجوری حکم طلاق نمیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت دارایی داره ؟شغلش آزاده یا دولتی ؟

اصلا شغل نداره بیکاره هیچ مالی هم نداره سر نفقه افتاد زندان باباش جور کرد ۱۵ میلیون بهم داد پسرش اومد بیرون

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2731
دوستت داره که طلاق نمیده؟ دخترت کجاست؟  به نظرم قاضی باهات لجه🥲

میگه دوستم داره اما دروغ میگه مریض روانیه از ازار دادن من لذت میبره دخترم با خودمه

عشقم همه کسم دخترم😍😍
برگه جلب ک دلیل طلاق نیست و نامه پزشکی قانونی باید شوهرت رصایت به طلاق بده اینجوری حکم طلاق نمیدن

همون دیگه شوهرم اومد اونجا گفت من زنمو دوست دارم طلاق نمیدم قاضی حکم بطلان زده

عشقم همه کسم دخترم😍😍
اصلا شغل نداره بیکاره هیچ مالی هم نداره سر نفقه افتاد زندان باباش جور کرد ۱۵ میلیون بهم داد پسرش اوم ...

با مهریه میتونستی اذیتش کنی که اونم بیکاره دیگه کارت سخت شد 

من دوستام با مهریه به راحتی جدا شدن 

تو دادگاه گفتن طلاق نمیخوایم مهریه میخوایم آنقدر شوهر رو اذیت کردن که شوهره خودش اینا رو طلاق داده 

فعلا با نفقه بچه ات پیش برو مجبور شه نفقه بده 

بعد هم بگو خونه میخوام برگردم

سر بچه که دعوا ندارین؟ تو این یکسال اصلا دنبالت نیومد؟

نه اصلا دنبالم نیومد حالا که درخواست طلاق دادم میگه برگرد نه اصلا بچشو دوست نداره تو این ۱ سال کلا دوبار دیدتش

عشقم همه کسم دخترم😍😍
با مهریه میتونستی اذیتش کنی که اونم بیکاره دیگه کارت سخت شد  من دوستام با مهریه به راحتی جدا ش ...

اره هم مهریه و هم نفقه دخترم میذارم که اذیت بشه طلاق بده

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706