2737
2739
عنوان

طلاق هز طرف زن کسی بلده

534 بازدید | 47 پست

من دیروز اولین جلسه دادگاهم بود حکم جلب شوهرمو داشتمدو یه نامه پزشک قانونی و گفتم مهرمم میبخشم فقط طلاق که اون اقا اومد گفت من زندگیمو دوست دارم طلاق نمیدم حالا بنظرتون رای چی میشه؟

عشقم همه کسم دخترم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با بخشش مهریه میشه اگر از مهرت بگذری و بگی از شده را کراهت داری میشه طلاق بگیری 

یا باید معادل مهرت رد بدی یعنی مهرت رو ببخشی یا بیشتر از مهرت بدی به شوهرت که طلاقت بده بهش میگن طلاق خلع و .....

2731
راه طلاق طولانیه.  اگه واقعا طلاق می خوای و بدون مشاوره نمیتونین زندگی کنین باید زمان و صبرتو ...

یعنی حالا حالاها جلسات مختلف برگزار میشه؟

عشقم همه کسم دخترم😍😍
با بخشش مهریه میشه اگر از مهرت بگذری و بگی از شده را کراهت داری میشه طلاق بگیری  یا باید معادل ...

دقیقا منم گفتم از شوهرم کراهت دارم و مخرمو میبخشم فقط طلاق میخوام حالا رای چی میدن؟

عشقم همه کسم دخترم😍😍
یعنی حالا حالاها جلسات مختلف برگزار میشه؟

اره اگه توافقی بخواین جدا بشین نزدیک سه ماه زمان میبره

چون بازم باید جلسات مشاوره رو برین

توافقی که نباشه ممکنه سالها طول بکشه بستگی داره کی بتونی طلاق یکطرفه بگیری یا شوهرت راضی بشه به طلاق توافقی  

2740
سلام عزیزم من ۱ساله از شوهرم جدا زندگی میکنم اما قاضی نامرد حکم بطلان طلاق زد

چرا جدا زندگی میکنی؟ بدلیل خیانت؟؟

یادمه قبلا شوهرت خیلی اذیتت میکرد 

ازش مدرک نداری قاضی طلاقت صادر کنه ؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
چرا جدا زندگی میکنی؟ بدلیل خیانت؟؟ یادمه قبلا شوهرت خیلی اذیتت میکرد  ازش مدرک نداری قاضی طلا ...

نه عزیزم همش قاضی درخواستمو رد میکنه من حکم جلب ازش داشتم و برگه پزشک قانونی اما بازم رد شد درخواستم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706