2733
2734

نمیدونم چیشده تا یکم کار میکنم یهو شروع می‌کنه به درد شدید چند باری اینجوری شدم خیلی دردش کمتر بود منم بیخیال شدم نرفتم دکتر( تازگی دکتر بودم حدودا ۲ ۳ هفته پیش گفت مشکلی نداری سر همون) قبلا اینجوری نشده بودم ...الان داره می‌کشه منو آنقدر دردش زیاده یهو گرفت داشتم کارای روزمره رو میکردم الان نمیتونم زیاد بلند شم کسی اینجوری شذه از چیه  

به پریودمم خیلی مونده

صبحم دو سه روزه بیدار میشم کمرم خیلی بد درد می‌کنه 

به نظرتون خطرناکه ؟ استرس گرفتم 

ستاره بانو هستم😃یه روانشناس ، همسر یه معلم مهربون(A)❤️نی نی سایتیا خیلی بهم کنارتون خوش گذشت ما رفتیم بای بای😁🙋🏻‍♀️

باردار نیستی؟

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
باردار نیستی؟

این ماه وقتی پاک شدم جلوگیری نکردیم به نظرتون ممکنه از اون باشه ؟ آخه هنوز به پریودم مونده سر همون تست اینا نگرفتم 

ستاره بانو هستم😃یه روانشناس ، همسر یه معلم مهربون(A)❤️نی نی سایتیا خیلی بهم کنارتون خوش گذشت ما رفتیم بای بای😁🙋🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این ماه وقتی پاک شدم جلوگیری نکردیم به نظرتون ممکنه از اون باشه ؟ آخه هنوز به پریودم مونده سر همون ت ...

احتمالا باردار باشی کار سنگین نکن فعلا

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
واسه منم 3.4روزی اینجوری بود رفتم دکتر عفونت ادراری بود قرص تجویز کرد خوب شدم

فردا میرم دکتر ببینم چی میگه ایشالله که چیزی نباشه مرسی از راهنماییتون

احتمالا باردار باشی کار سنگین نکن فعلا

مرسی ازت عزیزم لطف کردی