2737
2734

بچه ها من  چند هفته پیش از طریق اینستا سفارش دادم.. گفت یک دو روزه میرسه منتها شونزده روز بعد رسید.. چند بار پیام دادم که چرا نمی‌رسه جواب نداد.. الان هم که رسیده دیگه اصلا جوابمو نمی‌دن که چه جوری مصرف کنم..صد تا پیام و ویس به مشاورش دادم که بهم بگو چه جوری مصرف کنم. اصلا سین نکرده .. چقدررررر هم تبلیغ الکی کرد که تا آخر دوره مشاورتون هستم و کنارتونم و..... تا پول رو ریختم ارتباطش رو باهام قطع کرد

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔

خیلی پشیمونم گول زبون چربشون رو خوردم.. اینقدر بی شرفن که حتی راهنمایی نکرد که این محصولات رو چه طوری مصرف کنم.. تازه کلی تبلیغ کرد که اگر از محصول راضی نبودم و کم نکردم پولمو کامل برگشت میدن و...... خدایااااااا خیلی از خودم ناراحتم بچه ها

حالا قبل ریختن پول هر پیامی میدادم فوراااا جواب میداد.. چند بار هم خودش پیام داد و هی ترغیبم کرد که برای ثبت سفارش دست دست نکنم و..... اما حالا حتی نمیگه اینارو چه جور مصرف کنم.. چرا اینقدرررررر حروم خور و عوضی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یک مدت چندسال پیش قهوه گانودرماش مصرف میکردم عالی بود البته برای لاغری

واقعا خب خداروشکر.. فقط قهوه؟ بدون رژیم و‌ورزش؟خب کی میخوردی.. منم قهوه و چند مدل چایی و اینا دارم منتها نمیدونم چه جوری مصرف کنم 

واقعا خب خداروشکر.. فقط قهوه؟ بدون رژیم و‌ورزش؟خب کی میخوردی.. منم قهوه و چند مدل چایی و اینا دارم م ...

من فقط چند نوبت همون قهوه ها رو مصرف کردم فکر کنم خیلی هم رعایت غذایی نداشتم اما بخاطر کارم پیاده روی داشتم

طریقه مصرف شم اگه اشتباه نکنم تا ده روز هر روز صبح قبل صبحانه نصف شاسه میخوردم بعدش ۵ روز استراحت بود که نباید میخوردم

بعد ۵ روز باز هر روز نصف شاسه قبل صبحانه و نصف شاسه قبل شام

2738

با یه پیج دیگه پیام بده ک محصول میخای بعد قبلش بپرس چجوری مصرف میشه هرچی گفت واریز کن شما هم با زبون خوش بگو لطفا قبلش بهم دستور مصرفو بگین مشتاق نشون بده برای خریدن

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
الان سه ماهه شغلشو عوض کرده، ولی در جریان مصرفش هست  الان خوابه ، فردا ازش میپرسم بهتون میگم&n ...

خیلی ممنون عزیزم.. لطف میکنید واقعا..

[QUOTE=323446333]با یه پیج دیگه پیام بده ک محصول میخای بعد قبلش بپرس چجوری مصرف میشه هرچی گفت واریز کن شما هم با زبون ...[/QUOTEبا اینستا مامانم رفتم تو وی ویش هر چی زبون بازی کردم که در مورد محصولات و مصرفش توضیح بده نگفت..گفت بعد ثبت سفارش راهنماییتون میکنم.. 

عزیزم از داشت برام پرسیدی؟ به من به بسته چای ماسالا داده و به بسته سبوس چند غله.. نمی‌دونم چطور مصرف ...

سلام عزیزم شرمنده دیر جواب دادم 

@Payam_rs

این آیدی برادرم تو تلگرام، پیام بده و قد و وزن بگو راهنماییت کنه

2706