2733
2739

دوستان الان که بینیم گچ و چسب داره ،انگار نوک رو به زور کشیده باشن بالا ،داخل سوراخا هم پیداست ،به نظرتون فقط برا قبله گچه ؟گچ در بیارن میاد پایین ؟تو رو خدا اونایی‌که تجربش رو داشتن بگن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا همینجور موند یا درست شد؟بلافاصله بعد گچ یا خیلی بعدترش ؟

گلم هنوز گچشو باز نکرده،ولی خودم با چشم خودم تمام مراحل دماغ دوستمو دیدم اولش وحشت کردم ولی بعدش سوراخ بینیش نرمال شد واسه همین دماغ آبجیمو میبینم عین خیالم نیس چون میدونم طبیعیه و درست میشه

خوشا پیدا شدن در عشق...برای گم شدن در یار...❤️
2728
گلم هنوز گچشو باز نکرده،ولی خودم با چشم خودم تمام مراحل دماغ دوستمو دیدم اولش وحشت کردم ولی بعدش سور ...

دقیقا‌الان مال من وحشتناکه ،پره ها کشیده و سربالا و کاملا واضح ،یعنی امیدی هست که این فرمش نباشه ؟

دقیقا‌الان مال من وحشتناکه ،پره ها کشیده و سربالا و کاملا واضح ،یعنی امیدی هست که این فرمش نباشه ؟

اره بابا قطعا این شکلی نمیمونه،دماغ دوستم قشنگ سوراخش کوچیک شده و فرمش خوبه،نترس دماغ خواهرمم مثل مال توئه هر لحظه شوهرش از ترس میاد سوراخ بینیشو چک میکنه🤣منم براشون قسم میخورم اینجوری نمیمونه

گلم گچ بینی که باز بشه و چسب بزنی و ورم بخوابه کاملا درست میشه

خوشا پیدا شدن در عشق...برای گم شدن در یار...❤️