2733
2734
عنوان

نیاز به همکاری برای پیج داستان

49 بازدید | 5 پست

بچه ها من نویسندگی ام بد نیست  قبلاً پیج داستان داشتم و تقریبا هم موفق بودم ولی متاسفانه سر یه اتفاقی پاک کردم می‌خوام پیج داستان جدید بزنم اما دنبال یه سوژه ناب و جدید و خلاصه یه داستان زندگی میگردم که اولا واقعی باشه دوما پایان داستان تلخ نباشه سوما راوی اذیت نکنه و با جزییات تعریف کنهه اگه کسی میخواد همکاری کنه درخواست بده تو ایتا یا تل گر ام یه ویس کلی از  داستان زندگی را تعریف کنه اگه باب دلم بود با هم همکاری کنیم ۵۰۰ موقع قرارداد میدم یک تومن وقتی داستان تو پیج قرار داده شد 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

زندگیم پر از اتفاق ولی نمیتونم تعریف کنمـ. میترسم کسی بفهمه... خودمم قصد دارم ی روز بنویسمش.  ولی فعلا سرم شلوغه🥺

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیم پر از اتفاق ولی نمیتونم تعریف کنمـ. میترسم کسی بفهمه... خودمم قصد دارم ی روز بنویسمش.  و ...

احتمال فهمیدن که کمه چون اسم شخصیت ها عوض میشه ولی خب نباید سرت شلوغ باشه برای اینکار. ممکنه هر دفعه ازت خواسته بشه با جزییات بیشتری تعریف کنی 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2728
احتمال فهمیدن که کمه چون اسم شخصیت ها عوض میشه ولی خب نباید سرت شلوغ باشه برای اینکار. ممکنه هر دفعه ...

درسته کلا باید سر ادم خلوت باشه تا بتونه تمرکز کنه برای یاد اوری.  من بعضی اتفاقاتو کلا بخاطر سختی و تلخیشون ب این اسونی نمیتونم یاد اوری کنم... 

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...