2733
2739
عنوان

کسی میتونه خوابمو تعبیر کنه؟

37 بازدید | 4 پست

خواب دیدم چندین فرشته تو اسمونن که تو دستشون چیزی بود..مردم خودشونو ب هردری میزدن ک اون چیزی ک تو دست اوناست وبگیرن..انگار فرشته ی ارزوها بودن...یکیشون درست جلوی پام فرود اومد و گف چندتا از ارزوهاتو بگو..توخواب میدونستم که خوابم..ثروث و سلامتیو گفتم و سومیو سپردم به خودش..گفتم ولی من خوابم.گف میبینی که بهش میرسی..نمیدونم‌چرا این خوابو دیدم

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁
میرسی من بابام هم تو خواب فرشته دیده بود همون اتفاق براش افتاده بود 

چ خوابی بود؟

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ خوابی بود؟

خواب دیده تو یه صفی هست 

از همه پرونده میگیرن 

یه فرشته قد یه ساختمون وعصبی جلوش بوده

بعد از بابامم نگرفته گفته برو تو هنوز وقتت نیست تو با سکته میمیری 

بابام چند روز بعدش تصادف بدی کردم چند جای پاش شکست اصلا ناجور 

خیلی درد کشید ولی طوریش نشد عمل کرد

بیاین یکم با هم مهربون تر باشیم انقد جیگر همدیگه رو خون نکنیم 
2728
خواب دیده تو یه صفی هست  از همه پرونده میگیرن  یه فرشته قد یه ساختمون وعصبی جلوش بوده ب ...

وای‌چقد ترسناک