2733
2734

وقتی ازدواج کردم خونه پدر شوهرم زندگی میکردم ۲ تا خواهر شوهر مجردم  خیلی خیلی زجرم میدادن ( سومی متاهل بود )زخم زبون بد گویی و نقشه کشیدناشون .. بدون هیچ دلیلی ...

منم تازه عروس راه برگشتی به خونه بابام نداشتم چون بابام معتاد بود و شرایط خونه بابام خیلی بدتر

دیگه تحملش میکردم و تو‌جوابشون یا سکوت میکردم یا گریه هیچوقت حتی جوابشونو نمیدادم  فقط می‌سپردم به خدا

شوهرم میگفت تحمل کن میریم بلاخره .پدر و مادر شوهرمم قدرمو میدونستن .تا اینکه روزگار گذشت و خواهر شوهرام ازدواج کردن هم زمان و رفتن  اون سر کشور هر دو باهم!   ودیگه  همه‌چی گل و بلبل شد و منم خیلی اوضاعم خوب شد و شوهرم و خانوادش خیلی خوشمون شد

تا اینکه امشب تو مهمونی یچیزی شنیدم هنوزم تو شوکم ! 

💖

گفتن: همون خاهر شوهر بزرگم ( که بدتر بود رفتارش) زنگ زده به مامان باباش گفته خیلی تنهام و افسردگی گرفتم بیایید پیشم 

می‌گفتن: خانواده شوهرش خیلی زجرش میدن و همیشه اشکشو درمیارن( با اینکه خانواده شوهرش تو شهر ما زندگی میکنن )

میگفتن جاری هاش افتادن به جونش و عذابش میدن 

به من میگفتن چه دعایی کردی که اینطور دور شده و این بلا سرشون اومده

پدر و مادر شوهرم دیروز رفتن خونه دخترشون ( با این حال گفته بود زن داداشمو نیارید ینی منو. هنوزم منو‌ میبینه باهام لج‌ میکنه‌و تیکه میندازه و بد تر هم شده )  

میگفتن خواهر شوهر کوچیکم هم اوضاع زندگیش اصلا خوب نیست.

ولی خب دلم براشون میسوزه چوب رفتاراشون رو میخورن ولی متوجه نیستن و عوض نشدن و حتی بد تر هم شدن

بماند به یادگار از ماه ۷ بارداریم که سیسمونی رو هم دید ولی حتی تبریکم نگفت 

💖
گفتن: همون خاهر شوهر بزرگم ( که بدتر بود رفتارش) زنگ زده به مامان باباش گفته خیلی تنهام و افسردگی گر ...

این جور ادم وقتی به سزشون بیاد تازه بدتر می شن 

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن: همون خاهر شوهر بزرگم ( که بدتر بود رفتارش) زنگ زده به مامان باباش گفته خیلی تنهام و افسردگی گر ...

عقده ای هستن و میخوان عقده هاشونو سر شما خالی کنند

اگر من بودم سکوت نمیکردم 

ولی هرکسی یه روزی تاوان پس میده

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.
2728
عقده ای هستن و میخوان عقده هاشونو سر شما خالی کنند اگر من بودم سکوت نمیکردم  ولی هرکسی یه روز ...

بخدا دلم میسوزه براش که بد ترین بازخواست رو دارن میدن 

دلم برای پدر مادرشون میوزه که ناراحت زندگیشونن 

💖
یعنی میشه یه روزی هم خانواده شوهرم چوب رفتاراشونو بخورن؟😔 الان ۱۶ ساله ولی خدا هیچکاری برام نکرده

من خیلی صبوری کردم خدا خیلی خیلی پشتوانه است 

شک‌نکن هیچی بی نتیجه نمیمونه

💖
2740
بخدا دلم میسوزه براش که بد ترین بازخواست رو دارن میدن  دلم برای پدر مادرشون میوزه که ناراحت زن ...

شما زیادی مهربون و خوش قلبی

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.