2737
2739
عنوان

وقتی یکی کسیو نخواد حکمش چیه؟

117 بازدید | 13 پست

خواهرم سنتی ازدواج کرده  شوهرشو دوست نداره  میخواد طلاق بگیره اومده خونه ی بابام  ولی بابام راضی ب طلاق نیست میگ فردا اینجا نبینمت برو خونتون فقط از ترس  اینکه در و همسایه بهمون چی میگن 

الان حکم این چی میشه کسی کسیو دوست نداشته باشه و ب زور باهاش زندگی کنه ؟؟  اخه این زندگی نمیشه ک میشه جهنم 

آرامش فقط آغوشش ❤️🫂  🤍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم را دوست نداشتم و ازدواج کردم از بس خوب بود بعد از ۱۲ سال هنوز بدم میاد ازش

و دلم طلاق میخواد

پشتش باشید تا طلاق بگیره گناه داره

منم عین این ۱۲ سال را میگفتم طلاق

سالهای اول به خاط. اخلاق ورفتارهاش و کارااز خانواده اش

ولی ۵ ساله به خاطر خیانتش

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2731
عزیزم ازدواج شون درسته و حکم خاصی نداره باید جدا بشه اگر میخاد 

شوهرش ب زور میخواد نکهش داره  پدرمادرم ب زور میخوان بفرستنش   اگ فردا خیانت کرد  اونی ک  اسمه خراب روش میزارن همین خواهرمه مقصر کیه اونوقت !

آرامش فقط آغوشش ❤️🫂  🤍💜
2740
منم شوهرم را دوست نداشتم و ازدواج کردم از بس خوب بود بعد از ۱۲ سال هنوز بدم میاد ازش و دلم طلاق میخ ...

خیلی سخته  با کسی زندگی کنی ک دلت باهاش نیست 🥲

آرامش فقط آغوشش ❤️🫂  🤍💜

دلم میخواد اینو بگم (خب اول مهرشو بگیره بعد درخواست طلاق بده با پولش برا خودش خانه بگیره منت پدرتونم نکشه زن مطلقه از هفت دولت آزاده) ولی میبینم که خودم از این عرضه ها ندارم پس بهتره به دیگران هم پیشنهاد ندم

دلم میخواد اینو بگم (خب اول مهرشو بگیره بعد درخواست طلاق بده با پولش برا خودش خانه بگیره منت پدرتونم ...

مهریشو بخشیده ک فقط طلاقشو بگیره 😿

آرامش فقط آغوشش ❤️🫂  🤍💜
شوهرش ب زور میخواد نکهش داره  پدرمادرم ب زور میخوان بفرستنش   اگ فردا خیانت کرد  ...

ببین یا باید خانواده ات قبولش کنن برگرده یا باید خودش شاغل باشه و پول داشته باشه بتونه جدا زندگی کنه 

از نظر شرعی و قانونی ازدواج درسته.

بعدم یکم فکر کن جاشون برعکس بود مثلا پسره با اجبار خانواده اش با خواهرت ازدواج کرده بود خب خواهرت تلاش نمیکرد نگهش داره؟ نمیگفت تو که منو نمیخاستی چرا بدهام ازدواج کردی؟ منو دلبسته کردی؟ الانم طلاق بگیریم مردم فکر میکنن یک ایرادی داشتم دیگه سخت میتونم ازدواج کنم؟

به شوهرشم حق بده

به هر حال تنها راه حل اینه که خواهرت پدرت راضی کنه تا ازش برای جدایی حمایت کنه

بچه بود شوهرش دادن خودش عقل کاملی نداشت 

بمیرم برا دلش توی شرایط سختیه از طرفی هم بابات یه مرده که سن و سالی ازش گذشته و دوره عشق و عاشقیش تموم شده ک حال ابحیت درک کنه فقط به فکر ابروئه چون مردم حرف در میارن💔🥲