2737
2739

تربیت فرزند ادامه داره

سه ساله ازدواج کردم هرروز با بابام که حرف میزنم میگه زنگ زدی با مادرشوهرت حرف بزنی یا نه😭🤦🏻‍♀️دوماه هر روز یا یه روز درمیون زنگ زدم حالش پرسیدم ی مدت زنگ نزدم دریغ از ی زنگ ببینه مردم یا زنده ام باز بابام میگه تو زنگ بزن😭به خدا کاش انقدر که بابای من به من یاد میده خانواده شوهرمم به شوهرم یاد میدادن 

بالاها همههههههه اینجورین به خدا 

بابای من وقتی مادر شوهرم می‌ره پدر ددر دوور خونه خواهراش میگه چرا با برادر شوهرات و پدر شوهرت غذا نپختی ببری

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم این نشونه شعور ،، شخصیت و اصالت پدر و خانوادته♥️ دیگه‌ اونا ندارن اعصاب خودتو درگیرش نکن&n ...

اخه نمیتونم به بابام دوروغ بگم امروز باز پرسید گفتم یکی دوهفتس زنگ نزدم گفت چرا زنگ نزدی مگه نگفتم زنگ بزن😭خدایی ناراحتم تک عروسم خب وقتی من همش زنگ میزنم دوس دارم اونم درسال دوبار تماس بگیره دلم خوش باشه از من خوشش میاد

2731
اخه نمیتونم به بابام دوروغ بگم امروز باز پرسید گفتم یکی دوهفتس زنگ نزدم گفت چرا زنگ نزدی مگه نگفتم ز ...

به بابات رک بگو بابا وقتی همیشه من زنگ میزنم ولی حالا واسه امتحانی زنگ نزدم میبینم حتا یه تک زنگ هم نزدن و هیچوقت  خودشون به من زنگ نزدند متوجه میشم زیاد با من راحت نیستن و میلی واسه ارتباط زیاد با من ندارن 

در نتیجه منم مزاحمشون نمیشم دیگه تا خودشون زنگ نزنن زنگ نمیزنم 😊😊😊

جنگل سوخته را وعده باران ندهید "!🖤🤝