2733
2739

دیدم که خیلیاتون نارلحتید از کادو ها و...

اروم باش خواهر من

عزت نفستو ببر بالا 

خدارودرنظر بگیر و لبخند بزن 

چرااینو میگم؟؟

چون من انقدری که تحقیر شدم تواین مراسمات بخدا هیچ کددمتون نشدید

همسرم رفت کریلا از ریز تا درشت خانوادشو کادو اورد برا یمن هیچی نیاورد همه ازم میپرسیدم برات چی اورده میدونستن چیزی نیاورده ولی میپرسیدن که خوردم کنن

عید ها مراسمات مهمونی ها تولد ها سالگردها همینجوری میگذشت میلیونی کادو میداد به زنداداش و...

ولی خدا شاهده شده بود تو تنهاییم گریه میکردم ولی به روش نمیاوردم

چند سال بعد من به درامد ماهی ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون رسیدم و همونی که منو بی محل میکرد و برام کاری نمیکرد و سال به سال یه مانتو نمیخریدو من الان با روی باز و لب خندون و بدون هیچ منتی به سفر های گرون و لاکچری میبرمش و براش کادو های گرون میخرم

که فقط ببینه ادما توی جایگاه قدرت چقدر میتونن فرق کنن

پن روزی هزار بار خداروشکر میکنم و راضی ام ازاین که ا ن موقع به روش نیاوردم و الان خودش به زبون میاره

پس لطفا خواهر خوشگل من جز توکل و تکیه به خودو از کس دیگه انتظار دیگه ای نداشته باش❤️

امیدوارم هممون بچه هامونو سالم بغل بگیریم

الان شغلت چیه

خدا بهت بیشتر و بیشتر بده

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

درود به شرفت👍👏👏👏👏

ولی دل بزرگی داری که الان میبریش مسافرت وکادو میخری

کاربری سومه😬 بعدازدوهفته موفق به راه اندازیش شدم🤗💪دیگه گول دادم خانم خوبی باشم🤐متاهلم💑خدا نخواست که مادر بشم،سخته ولی نمیشه جنگید🌹
2740
درود به شرفت👍👏👏👏👏 ولی دل بزرگی داری که الان میبریش مسافرت وکادو میخری

بله میخرم براش و میبرمش چرا نبرم اگر منن مثل اون باشم پس لطف خدارو چجوری حبران کنم؟

دلت خیلی بزرگه عزیزم ماشالله به اینهمه مهربونی ♥️

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

من کینه ای هسم

ولی دلیل توقع کادو رو نمیفهمم

بخصوص توقع مادرها رو نمیفهمم 

نمیدونم شاید گذر زمان باعث بشه منم مثل مادرم توقع کادوهای خوب داشته باشم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
الان باید بپرسیم چه شغلی داری کداینقدر درآمد داری؟

نه فقط بدونید که اینجور موقعیت ها موقته و شما خدا و ایندرو دارید

2706