2752
2734
عنوان

یه صحبت خواهرانه درباره کادو و مراسمات

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از سالها این اولین سالی بود که همسرم بدون اینکه بگم برای مادرم و مادرش هدیه برابر خرید 

کاربری قبلیم ترکید؛ دوستای قدیمی نی‌نی‌سایتی لطفاً اگر این اکانت جدیدم رو دیدید بهم درخواست دوستی بدید تا دوباره هم رو پیدا کنیم❤اگر سوالی در مورد ای‌وی‌اف داشتید بپرسید البته من تخصصی ندارم و فقط بنا به تجربه خودم پاسخ میدم🌿
2731
من کینه ای هسم ولی دلیل توقع کادو رو نمیفهمم بخصوص توقع مادرها رو نمیفهمم  نمیدونم شاید گ ...

به نطرم این موقعیت های موقتیو بزرگش نکنین روی خودتون و ایندتون تمرکز کنین

امیدوارم هممون بچه هامونو سالم بغل بگیریم
یعنی واسه همه کادو میخرید واسه شما نه! همه هم متوجه میشدن ! شما هیچی نمیگفتید! تو خلوت اشک میریختید! ...

بله همسر من جدا از کادو حتی لوازم ضرروی منم تهیه نمکردن از سمت پدر و مادرم تهیه میشد وسایل من و دخترم ولی من نمیخوام مثل اون باشم 

بعد از سالها این اولین سالی بود که همسرم بدون اینکه بگم برای مادرم و مادرش هدیه برابر خرید 

این نتیجه صبره 

خداروشکر که راضی بودی از امسال

مسافرت ببرش با خودت ولی تورو خدا کادو براش نخر چرا خودتو کوچیک میکنی

برا مراسمات کادو میخرم لزیطم نه بی دلیل

آخ که من چقدر دلم میخواست واسه مامانم کادو بخر 

ولی نشد 

با خواهرم قرار شد کیک بخریم ولی اونم نشد 

هم اینکه بابام رفته مسافرت و جاش خالیه دلمون نمیخواد بدون اون جشن بگیریم 

همینکه من خرج و شهریه کلاس دارم چیزی از حقوقم نمیمونه که بخوام کادو یا کیک بخرمهر چند بنده ی خدا گفت توقعی ندارم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
نمیدونم چرا یاد سریال هندی انوپاما افتادم، البته بگم بعضی آقایون با خانمش ن خیلی راحتن. و فکر نمیکنن ...

نه عزیزم بحث ما جدا بود از راحتی ایشون حتی لوازم واجبمونم تهیه نمیکرد و پدر و مادرم ساپورتم میکردن

موفق که هستی خدا بیشتر از اینها بهت برکت بده عزیزم  معلومه دل پاکی داری که تلافی نکردی هرکسی ن ...

ممنونم عزیز دلم

همین که خدا لطف کرد و موقعیتی داد که بتونم خودمو محک بزنم و بدونم میتونم تلافی نکنم برام خیلی ارزش داره 

2706