2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه وقتایی همه ب حالم حسادت میکردن حتی میگفتن تو چقد خوش خنده ایی همش لبخند داشتم همه ب عشق دوست پسرم ک الان همسرمه حسادت میکردن ب خانوادم ک چقد ب فکرم بودن ب این ک همش شاد بودم ااما الان چی یه رن بربده ار همه چی خسته ک لبخند رو لبش خشک شده و یه زندگی اجباری ک رو ب رو دارم
2738
خیلی خستم بخدا کمرم زیر بار مسئولیت خورد شد یه دختر یک ساله دارم ک از وقتی ب دنیا اومد گریه میکرد همش حتی یادمه تا صب چهار ماه هم بود همش گریه میکرد همین الانشم انقد لجباز و گریه و هست ک نمیزاره یک دقیقه از کنارش برم همش باید بغلم باشه ب خود و شوهر رسیدن ک دیگه تموم شد چون این سپیده بدبخت تا این بچه میخوابه باید تو این ساعت برسه ب خونه و غذا ک دیگه باز بیدار میشه و بدبختی تقریبا سه ماه بعد از اون اذدواج با عشق آتشین بچه دار شدم اونم ب خواست خودم ک از آخرش خبر نداشتم آخه من تنها بودم و شوهرم یه شهر دیگه کاریکرد اون زمان بعدش همش حرفای شوهرم ک چرا بچه همش تقصیر تو بود بچه خواستی و اینا تو زمان بارداریم انقد تنها بودم وغصه داشتم ک حد نداره الانم انقد سرد و بی روح شده شوهرم ک اصلا انگار منو نمیبینه قبلا دلش نمیومد اشکمو ببینه اما حالا حتی دو سه بار اونم برا چیزای الکی کتکممزده حالا من چکار کنم
ببین اگه بچت کوچیکه به خودتون وقت بده هرچی بزرگتر بشه وقت شمام آزادتر میشه بهمسرت بیشتر میرسی ایشونم از سردی در میاد و توجهش متقابل میشه جبران میشه احتمال داره افسردگی بعد زایمان گرفتی درمان نکردی روت مونده حتما حتما برو مشاوره
سپیده برای ساعتهای کوتاهی در روز ببر مهد بچتو مثلا دو ساعت .هرگز بغلش نکن و کار کنیاااا عادت میکنه نمیگم اصلا بغل نکن ولی وقتی داری کاراتو میکنی بغلش نکن دو بار به گریه اش اهمیت ندی میفهمه .بچت چند سالشه؟
2706