2733
2734

چند روز پیش تاپیک زدم زنیکه شوهرمو ول نمیکنه اینم چسبیده به اون.

زنه از من ۱۰بزرگتره کثافت.بهش پیام دادم آبروتو میبرم از همه جا مسدودم کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از قبل شمارشو سیو کرده بودم بعد همش پیام به شوهرم میداد منم گفتم کیه شوهرم گفت دوستمه کثافت عکس شوهرشو گذاشته تو پروف بعد گفتم گوشیتو بده زنگ بزنم ببینم مرده یا زن.

بعد گوشیرو نداد منم از حرصم گ

با گوشی خودم زنگ زدم زنه گوشیو برداشت الو الو کرد منم گفتم خجالت نمیکشی به شوهرم پیام میدی بعد نذاشت حرف بزنم قطع کرد.

2728

واقعا نمیفهمم آدما چقد میتونن لجن باشن که به شریک زندگیشون خیانت کنن و آزارش بدن...آخه مگه انسان نیستی تو؟!!!از اون لجن تر خانومایی ان که زندگیشونو میخان روزندگی یه خانم دیگه بنا کنن...خاک بر سرشون کنن 

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2740
واقعا نمیفهمم آدما چقد میتونن لجن باشن که به شریک زندگیشون خیانت کنن و آزارش بدن...آخه مگه انسان نیس ...

زنه دریده هست میدونه شوهرم خونست همش پیام میده یا زنگ میزنه

هم دردیم گلم منم چند روز پیش گوشی شوهرمو چک کردم قربون صدقه یه حروم زاده ای میره دعوامون شد ولی چه فایده ادم بد زات هرکاریش کنی همونه از خدا میخوام زندگی اونم خراب بشه من موندم چرا ب شوهرو بچه هاشون خیانت میکنن 

تهش میرسه به خدا  پس از اولش بسپار بخدا