2733
2734

شوهرم حقوقیه ، ولی خوابه 

اگه برا همون جریان دیه و ایناس ،، الکی نترس. الان دیگه اونقدرا زندان نمیبرن کسیو. نهایت قسط بندی میکنن. خلاف کار گنده رو هم حالا زندان نمیندازن تو ک کاری نکردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم حقوقیه ، ولی خوابه  اگه برا همون جریان دیه و ایناس ،، الکی نترس. الان دیگه اونقدرا زندان ...

خیر سرمون داشتیم خونه میساختیم کارگر پیمانکار میفته تو  روز اول کار دستاش میشکنه

حالا ما با پیمانکار اصلی لفظی قرارداد بستیم

الان‌کارگر رفته از منو همسرم شکایت کرده چون مالک ۲تامون هستش ولی جواز ب اسم منه

سوالم اینهکه ایاتو این مسائل مقصر ۱۰۰درصد ماییم

بعد این موضوع حقوقبه یا کیفری بخاطر نداشتن دیه میبرن زندان  منو همسرمو یا قسط بندی میشه کرد؟

جواز ب اسم منه نمیشه فقط با من کار داشته باشن

نهایتش دیه میبرن یا باز میتونه دوباره از تامین اجتماعی شکایت کنه دوباره پولی بگیره ازم؟

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚
وکیل نیستم ولی لیسانس حقوق دارم برادرمم مامور اگاهیه تودایره سرقت تهران اگه کمکی از دستم بر میاد میت ...

عزیزم نوشتم میشه بخونی راهنماییم کنی

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚
عزیزم نوشتم مرسی اگه بخونی راهنماییم کنی نگرانم ببرنمون زندان دخترمو چیکار کنم

چقدر ساده ای بابا ، زندان چی .... نترس . اولا دوما سوما قسط بندی میشه . فرض محال زندان هم باشه ،، الان زندان رو میخرن. زندانی با پابند و کلی راه ها هست . اصلا فکرشم نکن ببرن تون زندان 

2738
چقدر ساده ای بابا ، زندان چی .... نترس . اولا دوما سوما قسط بندی میشه . فرض محال زندان هم باشه ،، ال ...

قسط بندی بشه باز خیال راحت تره ی کم

باورت میشه بعد ۶ماه کارم خوابیده بود وام گرفتم  ی سقف بزنم فقط حتی پول دیوار چینی رو نداشتم اینطوری شد

چشم مردم بیجارم کرد همه زندگیمو فروختم برای این خونه

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚
عزیزم نوشتم میشه بخونی راهنماییم کنی

در صورتی که ثابت شه کارفرما واسه کارگر مسائل ایمنی رو تهیه نکرده اونوقت جرم کیفری محسوب میشه ولی اگه کارگر خودش مسائل ایمنیو رعایت نکرده باشه و بی احتیاطی کرده باشه مقصر خودشه

در صورتی که ثابت شه کارفرما واسه کارگر مسائل ایمنی رو تهیه نکرده اونوقت جرم کیفری محسوب میشه ولی اگه ...

کیفری محسوب بشه باز برای نداشتن دیه ممکنه برم زندان یا قسط بندی میشه کرد

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚

اظهارنظر تو مسائل حقوقی وقتی مقدوره که کاملا همه چی توضیح داده بشه ازین چند جمله من میتونم بهت اینو بگم که کارفرماش پیمانکاره و شما هیچ تقصیری ندارین باید بین پیمانکار و کارگر مشکل حل شه اگه درست متوجه شده باشم

کیفری محسوب بشه باز برای نداشتن دیه ممکنه برم زندان یا قسط بندی میشه کرد

شما باید دادخواست بدین و از قاضی درخواست قسط بندی کنید واسه این مورد زندان نمیرید اگر قاضی تشخیص بده کارفرما واسه کارگر شرایط ایمنی به وجود نیاورده در اونصورت کیفری میشه و زندان داره که اونم راه داره نترس سعی کن باهاش انسانی برخورد کنید و بهش کمک کنید 

اظهارنظر تو مسائل حقوقی وقتی مقدوره که کاملا همه چی توضیح داده بشه ازین چند جمله من میتونم بهت اینو ...

من بآ یهواقایی صحبت میکنم لفظی ک این کار خونه متو انجام بده اون اقا فرداش با چندتا کارگر میاد شروع ب کار میکنه همون روز اول یکی از کارگرا میفته دستاش میشکنه نه جک در رفته نه تخته شکسته معلوم نیست سرش گیج رفته افتاده چیشده . اون کارگرا رو من نیاوردم اون اقاهه اورده با خودش

میگن چون تو ملک من بوده من پاسخگوام

ولی نه ۱۰۰درصد 

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚
من بآ یهواقایی صحبت میکنم لفظی ک این کار خونه متو انجام بده اون اقا فرداش با چندتا کارگر میاد شروع ب ...

نه شما اصلا مقصر نیستی مسئولیت با اونیه که به کارگر دستور میده نه شما این صراحتا تو قانون بیان شده باید اون شخص هزینه عارو بده شما تبرئه میشی

2706