2733
2734
حکم جلبش رو دارم ۳ برگ جلب ازش دارم  دوتا بابت ضرب و جرح ها چون دو تا حکم ضرب و جرح داره یکی ...

اگر از طریق نقطه زنی پیدا نشد باید لایحه بدی تقاضا کنی از قاضی خدمات بانکی انتظامی ثبتی .... محکم علیه محدود کنه تا تحت فشار قرار بگیره بیاد خودشو معرفی کنه 

مسدودی کد ملی هم راهکار سومه که توی بعضی شهرا اجرا نمیشه 

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉
پدر و مادرش هم دو سه سال میش از هم جدا شدن آدرسی ازشون ندارم هر کی رفته پی زندگی خودش 

عزیزم اینجور وقتا دیگه قانونی نمیشه کاری کنی زرنگ باش ازدوستایه صمیمیش یجوری خط جدیدشو پیدا کن یه جوری به یه دوستی که اعتماد داری بهش بگو باهاش دوست شه با یا یه کلکی پیداش کن بندازش تو تله راه هایی هست واسه پیدا کردنش درخواست دوستی بده تو چت خصوصی یه چندتا راه بهت یاد میدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر از طریق نقطه زنی پیدا نشد باید لایحه بدی تقاضا کنی از قاضی خدمات بانکی انتظامی ثبتی .... محکم عل ...

ممنونم ازتون خیلی بهم کمک کردین نمیدونم چطوری تشکر کنم که با صبوری پاسخم رو دادین

منظورتون اینه همه عملیات بانکیش مسدود بشه دیگه درسته؟

چون حساباش رو مسدود کردن..با حساباش کار نمیکنه

و اینکه برم پیش رییس مجتمع درخواست بدم؟ یا دفتر خدمات قضایی؟

ما تهران هستیم کد ملی رو مسدود نمیکنن متاسفانه.. 

من خیلی به شعور و شخصیتم توهین شده ایشون دوساله من رو با یک نوزاد و یک دختر دو ساله رها کرد رفت خیلی جری شدم غرورم و روحم آسیب دیده

باور کنید کاری به کارش ندارم ولی هر چند وقت یکبار خودش و خانواده بی اصالتش من رو عصبی میکنن  

متن آهنگهایی که دوست دارم گاهی میگذارم اینها رو با بچه هام گوش میکنیم و مخاطب من تو این ترانه های عاشقانه بچه هام هستن که از جونم بیشتر دوستشون دارم   نزار قبانی یه‌زنی رو ترسیم می‌کنه به‌نام «لم تخلق للنسیان»، زنی‌که برای فراموش‌شدن خلق نشده. میگه یه‌جور زنی هست، که اگه آزارش دادی و رهاش کردی، دیگه شبیهش رو پیدا نمی‌کنی. اون‌وقت تا آخر عمرت تیکه‌تیکه از وجودش رو تو زنای دیگه می‌جوری، ولی نمیتونی جاش رو پر کنی.تاپیکام جنبه دفتر یادداشت داره برام.و اینجا مینویسم چون چند نفر دنبالم میکنن و زمان اجازه چت کردن با تک تکشون رو به من نمیده. قفل میکنم چون نمیخوام پربازدید بشه چون همه جزئیات زندگیم رو گفتم. سارا هستم .. مغرورم، زودرنجم، احساساتی ام، مهربونم، صبرم یه حدی داره.. از تفریحاتم گوش کردن به اهنگه تو ماشین   برای روح پاک پدر و مادرم و سلامتی و خوشبختی بچه هام و اینکه بچه هام همیشه در کنار من باشن صلوات بفرستید ممنون   تدریس ریاضی، فیزیک و استاتیک انجام میدم ✍️ برای خانمهای درد کشیده به شدت احترام قائلم و شنونده خوبی هستم براشون  اگر بخوام از تجربه ای که تو زندگیم کسب کردم بگم: "آدمهای سمی زندگیتون رو بندازید دور👌ممنونم که هستید دوستای مهربونم مخصوصا دوستای پی وی  
عزیزم اینجور وقتا دیگه قانونی نمیشه کاری کنی زرنگ باش ازدوستایه صمیمیش یجوری خط جدیدشو پیدا کن یه جو ...

باشه عزیز م ممنونتونم

درخواست دادم

متن آهنگهایی که دوست دارم گاهی میگذارم اینها رو با بچه هام گوش میکنیم و مخاطب من تو این ترانه های عاشقانه بچه هام هستن که از جونم بیشتر دوستشون دارم   نزار قبانی یه‌زنی رو ترسیم می‌کنه به‌نام «لم تخلق للنسیان»، زنی‌که برای فراموش‌شدن خلق نشده. میگه یه‌جور زنی هست، که اگه آزارش دادی و رهاش کردی، دیگه شبیهش رو پیدا نمی‌کنی. اون‌وقت تا آخر عمرت تیکه‌تیکه از وجودش رو تو زنای دیگه می‌جوری، ولی نمیتونی جاش رو پر کنی.تاپیکام جنبه دفتر یادداشت داره برام.و اینجا مینویسم چون چند نفر دنبالم میکنن و زمان اجازه چت کردن با تک تکشون رو به من نمیده. قفل میکنم چون نمیخوام پربازدید بشه چون همه جزئیات زندگیم رو گفتم. سارا هستم .. مغرورم، زودرنجم، احساساتی ام، مهربونم، صبرم یه حدی داره.. از تفریحاتم گوش کردن به اهنگه تو ماشین   برای روح پاک پدر و مادرم و سلامتی و خوشبختی بچه هام و اینکه بچه هام همیشه در کنار من باشن صلوات بفرستید ممنون   تدریس ریاضی، فیزیک و استاتیک انجام میدم ✍️ برای خانمهای درد کشیده به شدت احترام قائلم و شنونده خوبی هستم براشون  اگر بخوام از تجربه ای که تو زندگیم کسب کردم بگم: "آدمهای سمی زندگیتون رو بندازید دور👌ممنونم که هستید دوستای مهربونم مخصوصا دوستای پی وی  
2731
ممنونم ازتون خیلی بهم کمک کردین نمیدونم چطوری تشکر کنم که با صبوری پاسخم رو دادین منظورتون اینه همه ...

این راهکاری که گفتم تازه ۲ ماهه به قضات ابلاغ شده نظریه مشورتیه خیلی از قضات بی خبر هستن من عکسشو براتون میزارم اگه خواستید برید پیش وکیل بهش نشون بدید تا به استناد به این نظریه یه لایحه بنویسه

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉
این راهکاری که گفتم تازه ۲ ماهه به قضات ابلاغ شده نظریه مشورتیه خیلی از قضات بی خبر هستن من عکسشو بر ...

خیلی ممنونم ازتون 

پس این رو حتما میرم انجامش میدم

توکل بخدا