2752
2734

خانوما مادر من یه خونه داره که اجاره داده 

خودش پادرد داره و نمیتونه به امورش رسیدگی کنه کاراش با من یا خواهرمه

یک ماه دیگه موعد مستاجرش هست الان 3 ساله که با مبلغ خیلی جزئی میشینه

هفته پیش رفتیم که باهاش صحبت کنیم ببینیم میخواد بشینه یا نه خونه تمیز   با امکانات فول هست عرف منطقه بین 300 تا 350 رهن هست ما بهش 250گفتیم خیلی ناله کرد که ندارم و فلان و... مادر من کرایه به دردش نمیخوره به پول پیشش احتیاج داره قبول کردیم 200 بگیریم با برجی 2.5 بازم چونه میزنه که ندارم و... مدامم میگه همسایه ها خوب نیستن تمیز نیستن من سختمه فلان اما موعد تمدید با چنگ و دندون خونه رو حفظ میکنه... اینم بگم خونه 100 متری و فوله... خب اگه نداری برو متراژ پایین تر محله پایینتر... اصلا هم ممنون نیست که باهاش راه میایم... حالا امروز زنگ زده من خونه پیدا کردم از خونه شما بهتر بزرگتر با یه مبلغ خیلی ناچیز شما انصاف ندارید و فلان... منم گفتم خب عزیزم برو همونو اجاره کن چرا موندی اینجا؟ شروع کرد داد زدن که همین فردا پول منو باید بدی من برم قولنامه کنم و... در صورتی که 1 ماه تا موعدش مونده الان 1 هفته هست هر چقدر مستاجر جدید میره خونه رو ببینه انقدر از خونه و همسایه ها بد میگه که خدا میدونه مستاجر جدیدم فراری میده بعد زنگ میزنه خونتون از بس بده هیچکس نمیگیره پس فلان قیمت‌(خیلی کم) با من تمدید کنید این خونه بیشتر نمی ارزه ما هم نداریم پول پیشش رو بدیم بندازیمش بیرون باید حتما مستاجر جدید بیاد تروخدا بگید چه خاکی به سر کنیم خیلی اعصابمون خورده

زیاد هم مشتری نیست البته... الان فصل جابجایی نیست؟ کی دقیقا بیشتر فصل جابجایی مستاجرهاست؟ 

بنظرم بگو گور پدرت بابا پولشو بده قرار داد رو فسخ کنین 

میخواد ازت سو استفاده کنه بگو گمشو

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون میخواد بشینه بلند بشو نیست سعی کن به املاکی بگی باهات هماهنگ شه خدت با بازدید کننده بری که لال شه حرف بیجا نزنه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

عجب کن بیشعوریه هر جور شده پولو جورکنید بندازسد جلوش، این از عمد میکنه که بی منتتون کنه و مفت خونه رو ازتون بگیره

از الان بگید توجوابی

هر وقت موعدت شد طبق قرار داد پولو میدم بهت

پرتش کنید بیرون ، این گربه صفت رو 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠