2737
2739

کنج اتاق 3نرسید کلرو تکرار هرچی گوش میدم سیر نمیشم ساعت ها باهاش گریع میکنم البته تا دلت پر نباشه تا مشکلی ت گذشتت نداشته باشی نمیتونی این اهنگ درک کنی 

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖
اسم سلطان و بگم؟؟؟ 

وای تتلو ام بعضی از اهنگاش خیلی قشنگه

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه اهنگشو بگم همین الان گوش میکنی؟ 

خودم فنشم

نصف اهنگاش دارم و تمام کلیپاش حرفاش همرو ده هزار بار گوش دادم

گاهی باید باخت تا برد 💙

2740
خودم فنشم

یه داستان بود میگفت ادب از که اموختی و اونم گفت از بی ادبان!! منم اهنگاشو دوست دارم چیزای خوبش و بر میدارم و چیزای بدشم میگم باشه مال خودت 🥱

اینو گوش کن بدک نیست! من یادت نرم 

یه داستان بود میگفت ادب از که اموختی و اونم گفت از بی ادبان!! منم اهنگاشو دوست دارم چیزای خوبش و بر ...

این اهنگم گوش دادم خیلی قشنگ بود اره منم فقط خوباشو ذخیره میکنم گوش میدم 

این اهنگم گوش دادم خیلی قشنگ بود اره منم فقط خوباشو ذخیره میکنم گوش میدم 

من یاسم گوش میدم با چند تا ایرانی 😼😼😼

ولی با اینکه تتلو از پیشرو تعریف کرده ولی من چند تا اهنگشو گوش دادم نتونستم خوب ارتباط بگیرم 🥱

پیشرو به خودش میگه سلطان 😢

من یاسم گوش میدم با چند تا ایرانی 😼😼😼 ولی با اینکه تتلو از پیشرو تعریف کرده ولی من چند تا اهنگشو ...

پیشرو تتلو ک باهم قهرن پیشرپ تتلو خیلی رفیق بودن باهم بعد نمیدونم چیشد ک پیشرو تتلو دیس کرد بعد تتلو دیسش کرد رابطه خوبی ندارن باهم

پیشرو تتلو ک باهم قهرن پیشرپ تتلو خیلی رفیق بودن باهم بعد نمیدونم چیشد ک پیشرو تتلو دیس کرد بعد تتلو ...

نمیدونم پس اون کلیپ برای کی بود که تتلو جلو خود پیشرو میگفت این خواننده چرا باید انقد کم فالور داشته باشه در صورتی که مثلا فلانی انقد فالور داره؟؟؟ 

نمیدونم پس اون کلیپ برای کی بود که تتلو جلو خود پیشرو میگفت این خواننده چرا باید انقد کم فالور داشته ...

واس قبله