2733
2739

من چون شوهرم دوست نداره تا حالا درست نکردم ولی امروز هوس کردم و رفتم کرفس خریدم و نعنا و جعفری رو با برگای کرفس خورد کردمو تفت دادمو با ساقه کرفس ک اونم خورد کردم فریز کردم،شما خورشتتونو چجوری درست میکنید 

منم لایک کنین

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مث قورمه سبزی

فقط جای سبزی قورمه فقط کرفس وبرگاش

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728

اتفاقا امشب درست کرده بودم و خیلی هم خوشمزه شده بود

من تو خورشت کرفس لوبیا هم میریزم، (فقط گوشت وکرفس دوست نداریم) 

پیازو گوشت رو که تفت دادم و ادویه زدم، یک قاشق و نیم هم آرد میریزم و تفت میدم(برای لعاب دار شدن خورشت) و بعدم لوبیا و سبزی کرفس که از قبل آماده کردم 

در نهایت بعد از پخت، یک قاشق آبلیمو و یک قاشق هم آبغوره میزنم 

2738

من پیازو سرخ میکنم عد گوشت و توش تفت میدم بهش ادویه میزنم.....بعد کرفس و جعفری که از قبل ریز شده بود و پخته بودم رومیریزم توش......کاملا تو روغن همه رو تفت میدم بعد اب قلم بهش اضافه میکنم و اب نارنج و یه مقدار اب بعد درد و میزارم سه چهارساعت با شغله ملایم هم بپزه هم ابش خشک بشه و به روغن بیوفته....بعضیا هم توش لوبیا چیتی پخته میریزن