2733
2734
عنوان

خارش سر بخاطر ماینوکسیدیل

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم متاسفانه کم کاری تیروئید دارم اونم دکتر غدد گف تا آخر عمر باید استفاده کنی  تو منی یا من ت ...

اینستا داری؟؟

این پیج یه دخترس که بلاگره عکساشو ببین بیشتر جاها کلاه سرشه جاهایی که فرق باز کرده رو ببین چقد موهاش کمه kimiagrammm

والا به من گفت واسه کسایی که مو دارن کاشت انجام نمیدیم 

دقیقا همینه خانوما هم به اون حد طاسی عین مردا نمیرسن عمدتا😔 کاشت الان برا خانوما خیلی جواب نیست ایشالا بعدا پیشرفت کنه این علم پزشکی 😔

اینستا داری؟؟ این پیج یه دخترس که بلاگره عکساشو ببین بیشتر جاها کلاه سرشه جاهایی که فرق باز کرده رو ...

منم اصلا فرق باز نمیکنم چون اینجوری تراکم موهام از جلو کم شده خییییلی سخته 😭

الهی  بزن ماینوکسیدلو قطع نکن چاره ای نیس

شیش ماه با امید ماینو زدم هر شب نگاه میکردم ذوق میکردم مو دراوده همه زحمتام تو چند روز به باد رفت دوباره برگشتم به پله ی اول

آها راستی دکترم به من گفت بیا مزوتراپی ماهی ۸۰۰ جواب میگیری نمیدونم برم یا نرم کسایی که رفتن میگن جو ...

مزو تراپی اگر اونی هست که به سر آمپول میزنن، نرو نتیجه نمیگیری

خدایا غم را از زندگی بابا و مامانم بِبَر، خسته شدم 
الان موهای جلوی سرمو شونه کردم مو ریزهام دارن میریزن انگار قلبم تیکه پاره شد😭😭😭

من شنیدم ماینوکسیدیل را باید یواش یواش قطع کرد

مثلا هفته اول یکروز نزنی

هفته دوم دو روز نزن

تا جاییکه هفته ای دو روز بزن

تا ریزش نداشته باشی

خدایا غم را از زندگی بابا و مامانم بِبَر، خسته شدم 
شیش ماه با امید ماینو زدم هر شب نگاه میکردم ذوق میکردم مو دراوده همه زحمتام تو چند روز به باد رفت دو ...

چرا قطع کردی عزیزم 

یدفعه قطع کردی یا کم کم ؟به منم امروز درکتر داده میترسم استفاده کنم

عزیزم منم بعد چهار پنج ماه همینجوری شدم به دکترت مراجعه کن یه شامپو ضد خارش بهت میده بزنی حله  ...

سلام ببخشید میتونید بگید از چه شامپوی ضد خارشی استفاده کردید،من ی مدل گرفتم اصلا جواب نداد،خارش سرم داره دیوونم میکنه ماینوکسیدیل هم فعلا گذاشتم کنار ولی خوب نشده،موهامم داره میریزه دوباره،ممنون میشم کمک کنید

2706