2733
2734
عنوان

خارش سر بخاطر ماینوکسیدیل

1246 بازدید | 44 پست

سلام کسی هست ماینوکسیدیل استفاده کرده باشه سرش خارش گرفته باشه؟ من بعد از ۵ ماه بدجوری سرم میخاره😮‍💨😮‍💨

کسی میدونه چکار کنم؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرسی عزیزم

عزیزم منم بعد چهار پنج ماه همینجوری شدم به دکترت مراجعه کن یه شامپو ضد خارش بهت میده بزنی حله 

بعد چند ماه مصرف پوست سرت نازکو حساس شده بخاطر همینه دکتر به منم داد گف هفته ای دوبار بزن همون هفته اول خوب شدم الان هم ماینو میزنم هم در کنارش این شامپو رو که خارش نداشته باشم

عزیزم منم بعد چهار پنج ماه همینجوری شدم به دکترت مراجعه کن یه شامپو ضد خارش بهت میده بزنی حله  ...

الان از ماینو نتیحه گرفتی؟

من خیلی مو درومده ولی نازکن برای همین آمپول بیوتین و دکسپانتنول برام نوشت با قرص فولیکوژن میخوام مزوتراپیم برم 

الان از ماینو نتیحه گرفتی؟ من خیلی مو درومده ولی نازکن برای همین آمپول بیوتین و دکسپانتنول برام نوش ...

منم خیلی وقت نیس الان دقیقا  ۶ماهه دارم استفاده میکنم فیناستراید میخورم با یه سری ویتامینا که دکتر هر سری میده بهم .شامپو و تونیک مو هم داده این آمپولارم ماه اول زدم .هیرفیلرم ماه اول زدم. مزوتراپی و پی آر پی هم قبلا (چند سال پیش)انجام داده بودم. ولی با همه اینا فقط ماینوکسیدل ریزشمو کم کرد راه آخر همینه دیگه چاره ای نیس .میگن نباید قطع بشه .منم رویش داشتم ولی خیلی پر و ضخیم نشده هنوز.البته قرارم نیس معجزه بشه و گیسو کمند بشیم ولی همین که ریزش کنترل بشه قطعا موهامون جون میگیره

منم خیلی وقت نیس الان دقیقا  ۶ماهه دارم استفاده میکنم فیناستراید میخورم با یه سری ویتامینا که د ...

من چند روزه بخاطر خارش قطعش کردم ولی فقط دعا میکنم خارشه خوب بشه ماینوکسیدیلو اصلا نمیخوام قطع کنم چون مو ریرها شروع به ریزش کردن به دکترمم گفتم میگه قطعش کن واقعا خیلی احمقه من با هزار امید استفاده کردم حالا میگه کلا قطع کن😐😐

نمیدونم چکار کنم

منم خیلی وقت نیس الان دقیقا  ۶ماهه دارم استفاده میکنم فیناستراید میخورم با یه سری ویتامینا که د ...

آها راستی دکترم به من گفت بیا مزوتراپی ماهی ۸۰۰ جواب میگیری نمیدونم برم یا نرم کسایی که رفتن میگن جوابی نگرفتن

یه سوال دیگه ببخشیدا😂😂 دونه دونه یادم میاد

ماینو چند درصد میزنی به من ۵درصد داده روزی دوبار میزنم شما چی؟؟؟

من چند روزه بخاطر خارش قطعش کردم ولی فقط دعا میکنم خارشه خوب بشه ماینوکسیدیلو اصلا نمیخوام قطع کنم چ ...

اگه بهت جواب داده قصد بارداری نداری واقعا میخوای تا آخر استفاده‌ کنی قطع نکن چون فقط ماینوکسیدل برای ریزش ارثی و هورمونی جواب میده برای خارش بگو دکترت شامپو بده یا خودت از داروخانه بگیر چاره ای نیس من زدم خوب شدم 

یه سوال دیگه ببخشیدا😂😂 دونه دونه یادم میاد ماینو چند درصد میزنی به من ۵درصد داده روزی دوبار میزنم ...

منم ماینو ۵درصد میزدم روزی دوبار تا یه ماه پیش که خارش داشتم نوبت ویزیتم دکتر ماینو رو کرد ۳درصد. شامپوضد خارش بهم داد. 

حالا دوز ماینو که کم شده دوباره یه هفته اس ریزشم برگشته  دوباره باید برم پیش دکتر ببینم چی میگه .ترسیدم نتیجه این ۶ماه به باد بره امروز رفتم همون ماینو ۵درصد دوباره گرفتم

2706