2733
2734
عنوان

مادرا با تجربه لطفا راهنماییم کنین

121 بازدید | 24 پست

مدتیه دخترم با یکی حرف میزنه شماره طرفو پیدا کردم بهش میگم بابا دست از سر دخترم بردار میگه باشه چشم ولی باز به هم پیام میدن چکار کنم ولش کنه؟ 

دخترت چند سالشه؟بنظرت بهتر نیست مشکل رو ریشه ای حل کنی؟چرا دخترت کشیده شده سمت این روابط؟

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شمافقط میتونی بچه خودتو کنترل کنی زورت به بچه های مردم که نمیرسه گوش دخترتو بگیر 

چندسالشه ؟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2731
طرف خارج از ایرانه دخترم دانشجو هست بهش علاقمند شده

وا خب خانم دخترتون بزرگه فکر کردم۱۲_۱۳ساله اس

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
عزیزم شمافقط میتونی بچه خودتو کنترل کنی زورت به بچه های مردم که نمیرسه گوش دخترتو بگیر  چندسال ...

دخترم میگه دوسش دارم نمیتونم بچه نیست گوششو بکشم میگه خودم میخوام برای ایندم تصمیم بگیرم

2740

خوب تو که ارزوته دخترت شوهر کن.حالا یکی پیدا شده دخترت ازش خوشش امده چرا سنگ میندازی؟

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
بچه باشه یه کاری میشه کرد ولی الان با دخترم صحبت میکنم قبول نمیکنه 

حق داره خانم بزرگ شده بذار خودش تصمیم بگیره شما همراهش باش نذار ضربه بخوره بچه که نیست اغفال بشه اینجور بدتر پنهان کاری میکنه ازتون

خوب تو که ارزوته دخترت شوهر کن.حالا یکی پیدا شده دخترت ازش خوشش امده چرا سنگ میندازی؟

ای بابا شوهر داریم تا شوهر دلیل نمیشه که دخترم بدبخت بشه فقط شوهر داشته باشه

از طرف پسره هم نمیتونم کاری کنم، داره برنامه ریزی میکنه بیاد ایران بهش وعده وعید میده خیلی نگرانشم

چرا نگرانی؟ خب بیاد ایران دعوتش کنید بیاد خونتون ببینید کیه 

کسی اونطرف دارید بره تحقیق کنه؟

حق داره خانم بزرگ شده بذار خودش تصمیم بگیره شما همراهش باش نذار ضربه بخوره بچه که نیست اغفال بشه این ...

از بچگی اهل پنهان کاری نبود چنان با ذوق ازش حرف میزنه عکساشو بهم نشون میده که دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار

2706