2733
2734
عنوان

دروغ میگن یا راسته؟

163 بازدید | 13 پست

چرا توی نینی سایت همه حقوقا بالای ۳۰ میلیونه ، همه متراژ خونشون بالای ۲۰۰ متره ، همه خوشگلن ... پس این همه ملت زیر خط فقر و بدون خونه و ماشین اینا همش کیکه؟ 

احساس بدبخت بودن به آدم دست میده اینجا 

ما همه خواهیم مرد، همه‌ی ما ! همین به تنهایی باید کافی باشد تا همدیگر را دوست داشته باشیم... اما اینطور نیست(: < EXO-L >

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیاشون خب راست میگن عجیب نیست ولی خب اینجا مجازیه خیلیا هم ارزوشونو می‌نويسن جای حقیقت😁

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2731

تاپیک های مانتو و عطر هم میری خوف میکنی همه مانتو های خیلی گرون خریدن و راجع به عکس استارتر نظر میدن ، عطر هاشون هم همه مارک

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

شاید پز عالی 

لاف در غربت 

گ.....در بازار مسگر ان هست

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

🤷‍♀️

*بعضیا واقعا خب همینقدر در میارن، به خصوص بازاریا و اونایی که اداره ها و سازمانهای خوبن درآمدشون بالای ۳۰

*کارمندا هم بین ۱۲ تا ۲۰

*بازشسته ها و کارگرا هم زیر ۱۰

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
🤷‍♀️ *بعضیا واقعا خب همینقدر در میارن، به خصوص بازاریا و اونایی که اداره ها و سازمانهای خوبن درآمد ...

یعنی اینجا هیچکس نیست خودش خونه دار باشه و همسرش معلم و ... باشه نصف خانواده ما معلمن،  بابای من دیگه داره بازنشست میشه حقوقش به ۲۰ تومن نمیرسه تازه بین اقوام حقوقش از همه بیشتره 😑

ما همه خواهیم مرد، همه‌ی ما ! همین به تنهایی باید کافی باشد تا همدیگر را دوست داشته باشیم... اما اینطور نیست(: < EXO-L >
تاپیک های مانتو و عطر هم میری خوف میکنی همه مانتو های خیلی گرون خریدن و راجع به عکس استارتر نظر میدن ...

همیننننننن 

همه فقط مارک میپوشن و مارک استفاده میکنن والا من عادی میرم بازار هرچی دیدم قشنگ بود میخرم تاحالا هم دنیال مارک نبودم فکر نکنمم تا حالا مارک خریده باشم بعد هرکیو میبینم همه میگن آره ما مارک استفاده می‌کنیم فلان ...

یعنی اینجا هیچکس نیست خودش خونه دار باشه و همسرش معلم و ... باشه نصف خانواده ما معلمن،  بابای م ...

ماها تماشاگریم، موقع پست گذاشتن درباره ی این چیزا هم اکثرا فقط تماشا میکنیم😁چیزی نمیگیم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
تاپیک های مانتو و عطر هم میری خوف میکنی همه مانتو های خیلی گرون خریدن و راجع به عکس استارتر نظر میدن ...

حق🤣🤣🤣👍

من این همه رفتم بیرون تا حالا مارک پوش ندیدم

خییییلی جاهای با کلاس مثل بالاشهر بری همچین آدمایی هستن

ماها تماشاگریم، موقع پست گذاشتن درباره ی این چیزا هم اکثرا فقط تماشا میکنیم😁چیزی نمیگیم

والا دیدم همه ماهی ۲۰ تومن کمشونه واسه دو نفر احساس کردم اینا ایران نیستن ... عجیبن جدی ، درسته افراد با درآمد بالا زیادن ولی نه اینکه همه دیگه بیان بگن آرههه با ماهی ۲۰ تومن زندگی میگذره