2733
2739
عنوان

ماهی قباد

1300 بازدید | 13 پست
چند وقت پیش ماهی قباد گرفت بابام.مث ماهی های شمال پختیم مزه اش بد بود من و خواهرام نخوردبم. امروز باز خرید :| میشه باهاش فلیه ماهی درست کرد؟ کلا مدل پختش چجوره؟مگه مث ماهی های شمال نیست؟
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
ن قباد ماهی جنوبه،یا قلیه یا دمی لای پلو میذارن با گشنیز سیر اب تمبر و اینا،اگرم سرخ بخوای بکنی اول نمک بزن بمونه بعد مخلوط ارد گندم با انواع ادویه ها هر چی داری بعدم حسابی برشتش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بوی بدی داره به نظرم باید برشته برشته اش کرد بندازی توی روغن و فلفل فراوان من بهش یه بار دلمه زدم بد نشد
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
شیرین چجوریه امگشت؟
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
اول از همه همین ماهی قباد رو با آب میزاری بجوشه وقتی پخت ریش ریش میکنی(البته سلیقه ایه میخای تیکه کمی بزرگ یا کاملا ریش ریش) تو ی ظرف جدا پیاز سرخ میکنی ،کشمش و شوید و ماهی رو اضاف میکنی،ادویه و مقدار کم نمک حالا نوبت برنج،بعد از اینکه برنجا رو آبکش کردی .مواد رو لای برنج میزاری
مهیا عزیزم دختر نازم خیلی دوستت دارم
2740
خیلی ممنونم شیرین.مرسی
رزیتا مرسی پس هم امگشت هم قلیه ماهی درست میکنم
اب لیمو و نمک فلفل زدیم. روش بو نمیداد موقع خوردن تکه تکه که کردیم بوش در اومد مزه اش هم عجیب بود.نمیدونم شاید مزه اش چون تازه بود برامون..ولی بوش وجدانا بد بود