2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

معنوان مادر بچه اولی میگم همه چیز رو اعتدالشو برقرار کن..

معلم بچم تا دوماه پیش فقط چند کلمه آموزش داده بود تو این یک ماه یک روز درمیان یه کلمه جدید یاد میده..بچه ها گناه دارن.براشون سخته یهو همه چی رو بفهمن..تازه از اول سال نقاشی و کاردستی نبود.هفته پیش یه لیست داده اینا رو تو خونه انجام بدین با تاریخ بفرستین..خب معلومه بچه نمیتونه و مادرا انجامش میدن

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
معلم چ درسی چرا افتضاح

کلاس پنجم

ریاضی درس نمیده

آموزش بقبه دروس عقط روخوانی از درس هست

فقط و فقط کتاب ریاض حل میکنن،۲تا سوال اضافه اصلا نداده تا حالا

الانم آزمون دی رسیده و از بودجه بندی عقبه

نگران نباش راه میفتی منم امسال قبول شدم آموزگاری افتادم پایه سوم

منم امسال قبول شدم. بچه ها رو نمیتونم آروم کنم . احساس میکنم تا داد نزنم به حرفم گوش نمی‌دن. احساس میکنم اینجور معلمی درست نیست. امروز املا گرفتم از ۱۱نفری که تو کلاس بودن۳نفر هیچ چی ننوشتن. از غایبها هم دو نفر در این حد هستن. 

منه مادر که بچه ابتدایی داشته میخوام بگم،از معلم سال دوم دخترم خیلی راضی بودم اما سومش نه،

معلم سال دوم با اینکه سختگیر بود اما نظم خاصی داشت،و ولی کاربرگ و طول هفته مرتب از تمام دروس امتحان میگرفت که برای امتحان نهایی بچه ها کاملا آماده بودن،بهترین بخشش همین امتحانات یهوییش بود که باعث می‌شد بچه همیشه آماده باشه،

اما واسه امسالش سختگیری نداره ،مشق نمی‌نویسن با تذکر و مهربونی زیاد میگه دیگه تکرار نشه،اما چون بچه ها دست معلمو خوندن کم کاری میکنن،از همه مهمتر اصلا کاربرگ نمیده، و امتحانات هر ماه یکی دو تا میگیره،همه درساش روی هم جمع شده و تمام مامانا کلافه شدن،نظم نداره،الان باید تا امتحان اصلی چندین بار تمام دروس دوره میشد اما متاسفانه بچه ها دروس های اول سال یادشون رفته چون معلم ازشون سوال جواب نمیکنه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.
2706