2733
2734
عنوان

معلمین اول ابتدایی به لحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 18 پست
منم امسال قبول شدم. بچه ها رو نمیتونم آروم کنم . احساس میکنم تا داد نزنم به حرفم گوش نمی‌دن. احساس م ...

کاملا عادی هست من افتادم بخدا مرکز شهر وسط شهر ۳۸تاشاگرد پسر معلوم تادادنزنم آروم نمیشن ولی عادی هم دادمیزنم هم دوسشون دارم منم امسال قبول شدم 

میشه برا تنها برادر ازدست رفتم صلوات بفرستید.ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منه مادر که بچه ابتدایی داشته میخوام بگم،از معلم سال دوم دخترم خیلی راضی بودم اما سومش نه، معلم سال ...

آخه چیکار کنیم مدیر میگه برا هر درس ماهی یه کاربرگ بده a4نداریم. واسه معلم قبلی اینطوری نبوده از اون تو یک ماه کلی کاربرگ داده. منم حقوق ندارم که باهاشa4 تهیه کنم

آخه چیکار کنیم مدیر میگه برا هر درس ماهی یه کاربرگ بده a4نداریم. واسه معلم قبلی اینطوری نبوده از اون ...

ما حتی پیشنهاد دادیم توی شاد دوتا کاربرگ بفرسته یکی مخصوص ریاضی یکی هم هر درسی که معلم میخواد،ولی زود بفرسته که بریم پرینت بگیریم ،یادمه معلم سال دومش همینکه از مدرسه تعطیل میشد کاربرگ میفرستاد شاد ،اما معلم امسالش شب میفرسته،یا یک ساعت دو می‌فرسته و یکی ساعت ۷ ،خب اینجوری ما نمیتونیم بریم پرینت بگیریم و باید با دست بنویسیم و کلافه میشیم،

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.