2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه   مادرشوهرم بخاطر خدا کمک کردم🤗

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2731
بخاطر خدای شما هیچ کاری نمییکنم بخاطر دل خودم غذا و پول دادم به یه فلج پیش ادارمون

فقط خدای منه؟؟

نه راه پس دارم نه راه پیش      😪 هی خدا خودت کمکم کن                          

کار خوب زیاد کردم ولی یادم نمیاد واسه خدا کاری کرده باشم

معمولا آدما کار خوب انجام میدن که در نهایت خودشون  خیرش رو ببینن

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️

اگه گفته بشه حس خوبش میره 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2738

ی سنگ تو خیابون افتاده بود از سر راه برداشتمش 

ب خدا گفتم من تونستم این سنگو سر راه بنده هات برداشتم 

سنگ سر راهه زندگیم میتونیا ... بردارشون لطفا

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
ولب باعث ترغیب یک دیگه میشه چون مادهمو نمیشناسیم

درسته👌🏼

نمیشه منکر این شد 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2706