2752
2734
عنوان

امروز دختر عمم تحقیرم کرد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر بی فرهنگه ...عزیزم تو چرا بهم میریزد زود ....درستو بخون ب خزعبلاتش گوش نده ...خیلیا دیگه پول ندارن الان دیپلمه میمونم همین که تو این گروهی داری درس میخونم خداتو شکر کن ....بگو اوکی تو خوبی ...آدم وجدان کاری نداشته باشه تو هرشغلی می‌تونه پول حروم دربیاره ....اصلا عمه رو آدم حساب نمیکنم من چ برسه دخترش...والا ههههه

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
کی گفته پول وکیل حرومه؟ دخترعمت ندید بدیده شما چرا ازش ناراحت شدی؟

بهش گفتم که این فکرای الکیه توی هر قشری حلال حرومی هست دست خود آدمه ولی انقد حرفاش شوکه ام کرد دیگه اصلا نمیدونستم چی بگم

با حرفت یاد یک خاطره جالب افتادم 

روزی در جمع اقوام بودیم که یک خانمی شروع به پز پسرش که پزشکی میخوند را به خواهرش که چندتا پسر داشت و هیچ کدوم تحصیل نتونستن بکنن 

بخاطر فقر مالی میداد 

اما گذر روزگار چنان شد که اون آقا پسر را ترم دوم یا سوم حبس سیاسی شدن بعدم که از زندان سیاسی آمدن بیرون تغییر رشته و افت تحصیلی و فعلاب شغل نقاشی مشغول اما اون خواهرش و پسراش همه موفق و نامبر وان شدن 

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...

پزشکی یه شغل خدماتیه 

مدام هم توی دل و روده و حلق ملتن 

به خاطر حرف دختر عمه ت نیست، ایشون که بی شخصیت خست 

شما باید روی اعتماد بنفس خودت کارکنی 

اصلا وکیل نه 

یه معلم ساده 

در هر جایگاهی ادم میتونه موفق باشه 

پسر من یه معلم ریاضی داره 

هر جلسه کلاس خصوصیش ۱/۱۰ دقیقه ۹۰۰ هزار تومنه 

حالم بد شد احساس ضعف کردم بخاطر شرایط خانوادگیم

هیچ وقت حرف بقیه برات مهم نباشه 

اونم که این حرفو زده مطمئن باش بهش برمیگرده 

ای ماه تو زیبایی ولی من ماهی را میشناسم که از تو زیبا تر است او در مرام و معرفت همتا ندارد بدین خاطر است که اورا ابوالفضل (ع)مینامند نامش عباس(ع) است زیبا چون ماه دلیر مثل شیر  بلند قامت همچون سرو او قنر بنی هاشم است 
 بهش گفتم که این فکرای الکیه توی هر قشری حلال حرومی هست دست خود آدمه ولی انقد حرفاش شوکه ام کرد ...

بهت حسودی میکنه شاید موقعیت تحصیلیش از شما بهتر باشه ولی مطمئن باش به خاطر چیزای دیگه داره هز حسادت خفه میشه

واای عزیزم تو چقد ساده ای مگه زبون نداری جواب بدی؟ من بودم با پوزخند میگفتم خدایی دیگه پز رشته ای رو که همه با پول میتونن بخونن به ما نده هر وقت فارغ التحصیل شدی اومدی ایران مطبتو زدی اونوقت حرف بزن 

فک کردی دندون روسیه چیه توروخدا؟ دختر عمت چقد آدمای اطرافش ساده ان که میتونه اینجوری پز بده خداشاهده من یه پسردایی دارم تو روسیه پزشکی میخونه طفلی تا الان جرئت نکرده بگه چون میدونه مسخرش میکنیم  

ولی اینو جدی میگم پزشکی و دندون و... کشورای دیگه هیچ ارزشی نداره مدرکاشون معتبر نیست آخرشم هیچی نمیشن 

اینم بگم چرا اینقد ضعیفی؟ بخاطر این میخوای خودکشی کنی و حالت بده؟ اینو بدون اگه از هر لحاظ موفق ترین باشی بقیه یه چیزی میگن ضدحال بزنن پس خودت باید اینقد پررو باشی اجازه ندی کسی درباره تو و زندگیت نظر بده کسی حرفی زد خیلی محترمانه بگو زندگی من و شما هیچ ربطی به هم نداره پس بیخود خودتو با حرف زدن راجبش خسته نکن دیدی خیلی دیگه زر میزنه توهم زبون داری تو هم شروع کن به مسخره کردن و از خودت تعریف کردن الانم به جای زانوی غم بغل گرفتن تلاش کن دو روز دیگه که تو وکیل شدی و اون با مدرک بی ارزشش برگشت میبینه دنیا از چه قراره اگرم میتونی دوباره کنکور بده پزشکی و دندون و اینا قبول شو اینجوری دیگه خیلی بد میسوزه

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   

غلط کرده.  دندون پزشک پولی که هنر نیست. 

درضمن کافیه لیسانس حقوق داشته باشی تا بتونی آزمون وکالت بدی و وکیل بشی. 

بنظرم یه نمه حسادتم کرده تو ایران هیچ پخی نشده به زور پول رفته روسیه تو همین ایران داری میخونی

پسر برادرشوهرم وکیله تهران درامدش از دندونپزشکی بیشتره. حلاله حلالم هست دیگه دختر عمت هیچی نداشته بگه گفته حرومه🤣🤣

بهش میگفتی حالا غصه نخور پماد سیلور برا سوختگی خیلی خوبه تو تشت یخم بشینی جوابه خوب خنک میشی

♥♥تا وقتی تو بغل خدا نشستی نگران هیچی نباش...  فقط چشماتو ببند و کارتو بسپار بهش...  خدا از مشکلات منو تو بزرگتره😍🤗🥰♥♥
2706