2752
2734
عنوان

امروز دختر عمم تحقیرم کرد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 48 پست
واای عزیزم تو چقد ساده ای مگه زبون نداری جواب بدی؟ من بودم با پوزخند میگفتم خدایی دیگه پز رشته ای رو ...

واقعا نمیتونن اینجا طبابت کنن؟فکر کنم همونجا بمونه دیگه حالا ایشاالله خدا انقد بهش موفقیت بده که اینطوری حال بقیه رو خراب نکنه

البته اوضاع خانوادگی بد باعث شده بیشتر تحت تاثیر قرار بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خیلی خوب بود😹

مشکلت اینه اعتماد به نفست جلوش اومده بوده پایین نتونستی خوب جوابشو بدی دفعه ی بعد حتما بهش یک جواب دندون شکنی بده از پنج فرسخیتم جرات نکنه رد بشه😅

♥♥تا وقتی تو بغل خدا نشستی نگران هیچی نباش...  فقط چشماتو ببند و کارتو بسپار بهش...  خدا از مشکلات منو تو بزرگتره😍🤗🥰♥♥
 بهش گفتم که این فکرای الکیه توی هر قشری حلال حرومی هست دست خود آدمه ولی انقد حرفاش شوکه ام کرد ...

دختر عمه بعد از تحصیل در روسیه باید بیان ایران و یه آزمون مشکل بدن .

چند سال هم بعد اون ایران بخونن تا بتونن کار کنن .

البته فکر کنم 🌾

‌               

کسی که همچین ادعایی داره و دل کسی و میشکنه

آخرش هیچ ... نمیشه

اون روزی و ببین که خدا کمکت کرد به جایی رسیدی

وکیل خیلیم خوبه

مگه چشه

به ور ورای اون توجه نکن

جز تو هر درست دیگری اشتباه است..

شما هم تلاش کن اینجا یه خانوم وکیل شی و خیلی به خودت افتخار کن با شرایط بد موفق شدی نه با پول ددی 

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

یک وکیل موفق هر حرفی رو نمی پذیره و  روحیه خودش رو با چرت و پرت گفتن بقیه خراب نمیکه. اول شرایط خودت رو کامل بپذیر و اینکه گذشته در گذشته تا بتونی از حق و حقوق خودت در مقابل حرف دیگران دفاع کنی

با حرفت یاد یک خاطره جالب افتادم  روزی در جمع اقوام بودیم که یک خانمی شروع به پز پسرش که پزشکی ...

وااای واقعا؟

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
خیلی خوبه ولی میگه توی ایران تو قبول بشو نیستی  یه جوری نگام میکرد با یه حس برتری  خیلی د ...

پس برای تو هم ی تلنگری باشه و پر قدرت ادامه بده انقدر بخون و کم نیار تا وکالت قبول بشی بهش بگو من خدا رو دارم مطمئنم تلاشام میبینه و تنهام نمیذاره با ی حرف ادم کم عقل و از خود راضی کم نیار و حس حقارت و خودکشی و این چرت و پرتارم بریز دور

خدا کافیست، خدا هادیست،با خدا بساز کار درست میکنه😍
خیلی خوبه ولی میگه توی ایران تو قبول بشو نیستی  یه جوری نگام میکرد با یه حس برتری  خیلی د ...

بگو عزیزم اگه خیلی به فکرمی هزینه مهاجرتمو بده ببام ور دلت با هم پزشکی بخونیم 😃😍😘

2706