2733
2734
عنوان

از دست شوهرم اعصابم خورده

139 بازدید | 5 پست

چند وقته باهاش نرفتم بیرون ( خیلی دوست دارم دوتایی بریم بیرون قدم بزنیم یا بشینیم یکم از طبیعتی چیزی لذت ببریم) خلاصه آخرین بار ۱ ماه و نیم پیش دوتایی رفتیم بیرون دیگه همش تو خونم ( خونه مادرم رفتم دروغ نباشه یه بارم با مادرم رفتم مرکز خرید) ولی دلم میخواد با همسرم برم بیرون یعنی حتی اگه خودم ۲۰ بار بیرون رفته باشم دلم میخواد باهاش برم بیرون حداقل هر ۲ هفته یه بار به نظرتون خواسته زیادیه؟ اصلا خونه نیست به خدا همش کار داره یعنی از ۶ صبح تا ۱۰ شب تنهام فقط جمعه ها خونه است اونم خوب می‌ره بوتیک‌ولی باز یه چند ساعتی وقت داریم بهش این هفته از ناراحتیم گفتم و گفت چشم این هفته میریم و سعی میکنم دیگه هر هفته یا حداقل هر ۲ هفته یه بار دوتایی بریم بیرون الان خوشحال منتظر بودم امروز میریم بیرون یهو گفت بسته سفارش دادم 🙄یعنی معلوم نیست اصلا کی برسه و کسی ام نیست بهش بگم بگیره یعنی آنقدر اعصابم خورد شد آخه یه روز خونه بودی دلم به اون خوش بود بریم بیرون میگه شاید زود اومد ولی دیگه کی میخواد بیاد مطمئنم اد ساعت ۵ و نیم ۶ میاد که اینم می‌ره بوتیک و دیگه بیرون بی بیرون باز باید منتظر بشینم برای هفته بعد آخه شما بگید من با این مرد چیکار کنم 🥲😭

ستاره بانو هستم😃یه روانشناس ، همسر یه معلم مهربون(A)❤️نی نی سایتیا خیلی بهم کنارتون خوش گذشت ما رفتیم بای بای😁🙋🏻‍♀️
ای کاش من جای توبودم ...😑😁پسره امتحان داره بی خیاااال ..ازحرررررص زیادفشارم افتاد🥴

والا منم یه داداش دارم هر روز ازش حرص میخوریم اونم نمی‌خونه هر امتحانی داره یا اونا باید بیان خونه من که بهش بگم بخونه یا من برم اونجا باهاش کار کنم اصلا لایه کتاب و باز نکرده تا الان 😂

ستاره بانو هستم😃یه روانشناس ، همسر یه معلم مهربون(A)❤️نی نی سایتیا خیلی بهم کنارتون خوش گذشت ما رفتیم بای بای😁🙋🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا منم یه داداش دارم هر روز ازش حرص میخوریم اونم نمی‌خونه هر امتحانی داره یا اونا باید بیان خونه م ...

من بایدبشینم کنارش درس بخونه ..هرچی تودوران مدرسه نخوندم پسرم جبران کرد من به جای اون یادگرفتم .🥴

2731
شب برین  ما شبا میریم پارک

می‌ره بوتیک وقت نمیشه ... فقط یه یه ربی وقت شام داره میاد شامشو میخوره و می‌ره ..از ساعت ۲ تا ۴ و نیم ۵ معمولا خونه است این جمعه ها منم گفتم میریم که دیگه هنوزم بسته رو نیاوردن