2737
2739
عنوان

این ورزشا خوبه یا نه؟

108 بازدید | 18 پست

وزنم ۹۱

قد ۱۵۸

رژیم دارم در کنارش 

روزی نیم ساعت رقص تند 

نیم ساعت حلقه 

۷۰۰ طناب 

۴۰ تا حرکت شکم 

پلانک و ...

کافیه بنظرتون؟

هیچوقت من رو لایک نکنید💥🔥کاربری دست دو نفر✌️
طناب نه  چون اضافه وزنت بالاست زانوت آسیب میبینه  من با وزن کمتر طناب زدن داغون شد زانوم ...

اخه طناب تاثیرش از همشون بیشتره 

زانوم بیشتر با حلقه اذیت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه تغذیه خیییلی مهمه 

پیاده روی ورزش نیست فعالیته 

طناب و حلقه هم بزن ولی خب زیاده روی نکن ممکنه زانو و ستون فقراتت‌اسیب ببینه 

اگه بتونی روزی یکساعت بری فیتنس که هم با دمبل و وزنه کار کنی هم هوازی خیلی زود ب نتیجه میرسی و بدنت خوش فرم لاغر میشه

ما آبادانیا   
2731
اول از همه تغذیه خیییلی مهمه  پیاده روی ورزش نیست فعالیته  طناب و حلقه هم بزن ولی خب زیا ...

میشه یکم در مورد تغذیه بگین که چیکار کنم 

متاسفانه اصلا شرایط باشگاه رفتن ندارم😔

هر روز این کارها رو نکن در هفته دو روز به خودت استراحت بده بدن نیاز به زمان داره برای ریکاوری همین که اگه مدام حرکات تکراری بزنی بدنت عادت میکنه و میره تو حالت استپ سعی کن یه برنامه ورزشی اماده کنی که در هفته تکرار بشه  

هر روز این کارها رو نکن در هفته دو روز به خودت استراحت بده بدن نیاز به زمان داره برای ریکاوری همین ک ...

حس میکنم اگه هر روز ورزش نکنم لاغر نمیشم 

چجوری برنامه داشته باشم؟ یعنی روزی یه ورزش

میشه یکم در مورد تغذیه بگین که چیکار کنم  متاسفانه اصلا شرایط باشگاه رفتن ندارم😔

مثلا قطع کامل‌ تنقلات و شکر‌‌ و شیرینی و کیک بیسکویت و این چیزا 

نون سفید نخور‌ سبوس دار یا نون سنگک 

وعده ی اولتو با مثلا چای و کیک شروع نکن چون معده خالیه سریع قند خونت بالا میره و هی باید انسولین ترشح بشه و این یعنی مشکلات هورمونی و چاقی 

صبحونه عدسی بخور تخم مرغ ابپز بخور 

برنج در حد یک کفگیر واسه ناهار سرخ کردنی حذف کن مثلا هفته ای یکبار  سرخ کردنی بخور 

شبا ۹ ب بعد چیزی نخور‌ نهایتش گشنت شد یه چیز سبک بخور کم کم عادت میکنی کربوهیدرات مثل نون برنج ماکارونی ب حداقل برسون ولی پروتئین زیاد بخور شبا سینه مرغ ابپز کن بخور با سالاد و عدس پخته 

و از همه مهم تر !! 

تنظیم کردن خواب 😄

ما آبادانیا   
2740

ببین جیگر من مربیم خواستی مدرکمم نشونت میدم 

چربی بدنتو با هوازی آب کن و رژیم هوازی خیلی خیلی توی چربی سوزی موثره 

یه ۲ دقه گرم کن تمرینای گرم کردنو دانلود کن انجام بده

۱۰ دقه راه برو از آروم شروع کن کم کم تندش کن تا به دوییدن برسی وقتی به دوییدن رسیدی از دوییدن آروم شروع کن کم کم تا ۵ دقیقه سرعت دوییدنتو تند کن ۵ دقیقه که دوییدی سرعت دوییدنتو آروم آروم تا ۵ دقیقه کم کن تا به راه رفتن برسی در کل میشه ۲۰ دقیقه 

بعد ۱۵۰ تا ۱۵۰ تا طناب بزن وسطش ۲۰ ثانیه نفس بگیر تا به هزارتا برسی  تا اینجا حدودا ۳۰ دقه ورزش کردی

بعد شروع کن ورزشای هوازی دیگه حدود یرب انجام بده از گوگل دانلود کن انواع هوازی مثل پروانه، کنده زانو، زانو بلند، حرکات پرشی ، جهشی ،... کلا هر تمرینی که نفستو درگیر کنه یرع انجام بده یک ربع آخرو بذار واسه تمرینای قدرتی اصلا وسط ورزش تمرینای قدرتی انجام نده 

یرب آخرو بذار واسه حلقه زدن ، تمرینای شکم(بهتره بجای دراز نشست برای آب شدن شکم تمرین کوهنوردی انجام بدی چون دراز نشست شکمو آب نمیکنه عضله ی زیر چربیو سفت میکنه) و آخرین تمرینم پلانک بزن بعد پاشو ۲ دقه سرد کنو تمام 

کل تایم تمرینت باید از ۱ ساعت تا ۱ ساعتو ربع باشه

درضمن طنابو خیلی آهسته بزن به مفاصلت آسیب میزنه 

حس میکنم اگه هر روز ورزش نکنم لاغر نمیشم  چجوری برنامه داشته باشم؟ یعنی روزی یه ورزش

اره بزن نت میاره مثلا تمرینات برای اب کردن شکم 

برای اب کردن بازو 

اب کردن ران ها برای هر قسمت انتخاب کن بنویس ست های ۳۰ تای بزن از شنبه تا چهارشنبه هر روز به ورزش جدید انجام بده و پنج شنبه جمعه استراحت کن دوباره از شنبه شروع کن  

ما باشگاه میریم به اینصورت بهمون برنامه دادن 

اره بزن نت میاره مثلا تمرینات برای اب کردن شکم  برای اب کردن بازو  اب کردن ران ها برای ه ...

در کنار اینا شنبه تا چهارشنبه رقص و طناب و حلقه رو هم داشته باشم یا نه؟

ببین جیگر من مربیم خواستی مدرکمم نشونت میدم  چربی بدنتو با هوازی آب کن و رژیم هوازی خیلی خیلی ...

همه این کارها رو انجام میدم به جز دویدن 

مثلا قطع کامل‌ تنقلات و شکر‌‌ و شیرینی و کیک بیسکویت و این چیزا  نون سفید نخور‌ سبوس دار یا نو ...

همه اینارو رعایت میکنم حتی رژیمم سخت تره 

فقط خوابم تنظیم نیست

ببین جیگر من مربیم خواستی مدرکمم نشونت میدم  چربی بدنتو با هوازی آب کن و رژیم هوازی خیلی خیلی ...

چرا تمرینهای شکم و بزارم اخر؟

آخه من اول حلقه میزنم بعد طناب چون اگه اول طناب بزنم خسته میشم نمیتونم حلقه بزنم

2706