2733
2739
عنوان

فقط حاجت دارا بیان

138 بازدید | 15 پست

"حاجت روایی نيمه ماه قمری از باب الحوائج  طریقه ختم: ۴ شب جمعه(پنجشنبه شب) سوره یاسین میخونین به این طریق که پنجشنبه اول یک مرتبه سوره یاسین میخونین هدیه به باب الحوائج میکنین پنجشنبه دوم دو مرتبه میخونین و هدیه به ایشون میکنین پنجشنبه سوم سه مرتبه میخونین و هدیه به ایشون میکنین پنجشنبه چهارم چهار مرتبه سوره یاسین میخونین و به نیابت از باب الحوائج هدیه میکنین به مادرشون بانو ام البنین🌸🤲😍انشاالله حاجت روا شین  

همتون التماس دعا

اعظم رو تو دعاهاتون فراموش نکنین"

این ختم همیشه در نزدیک ترین شب جمعه ای انجام میشه که قبل از نیم ماه قمری باشه

چون فردا پانزدهم ماه قمری هست پس امشب وقتشه 

۲۵ آذر :۷۳ کیلو🥴   وزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از امشب شروع کردم  التماس دعا

عزیزم برام دعا میکنی یه حاجت خیلی مهم دارم

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔

منم دعا کنید ممنون💙

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2738

منم امشب شرو کردم ان شا ء الله ک هممون حاجتروا شیم،راسی یه ختم گروهی دعای توسل برا پنج شنبه اینده داریم هرکی خواست بیاد تاپیک اخرم اسمشو تو لیست بزاره به امید حاجت روایی همگیمون

میشه برا شفام یه صلوات بفرستی ؟؟ان شا ءالله ک حاجتروا شی به امید خدا
حتما عزیزم  ان شاء الله که حاجت روا بشی

ممنون گلم🧡

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
2706