2733
2734
ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﺼﺒﺎﺡ ﯾﺰﺩﯼ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻟﺰﻭﻡ ﻧﺸﺮ ﻣﻌﺎﺭﻑ ﺩﯾﻨﯽ ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺗﺼﺮﯾﺢ :ﺩﺮﮐ ﺩﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﺎ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺭﻓﺎﻫﯽ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻨﺪ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ ﺗﻔﺮﯾﺤﯽ ﻭ ﺩﻧﯿﻮﯼ ﺳﺮﮔﺮﻡ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺁﻥﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﻣﻮﺭ ﻣﻌﻨﻮﯼ ﻏﺎﻓﻞ ﮐﻨﻨﺪ ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪﺍﯼ ﻓﺮﻫﻨﮓﺳﺎﺯﯼ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ ﺗﺮﻏﯿﺐ شوند ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺣﻮﺯﻩ ﻋﻠﻤﯿﻪ ﺑﺎ ﺑﯿﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺍﺧﻼﻗﯽ ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻮﺟﻪ ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺑﺎﺷﺪ، ﺍﻓﺰﻭﺩ: ﺩﺭ ﻣﺠﺘﻤﻊﻫﺎﯼ ﺗﻔﺮﯾﺤﯽ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﻓﺴﺎﺩﻫﺎﯼ ﺍﺧﻼﻗﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺳﺖ ، ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺗﺄﺳﯿﺲ ﯾﮏ ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺗﻔﺮﯾﺤﯽ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻣﻮﺭﯼ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﭘﺨﺶ ﺻﻮﺕ ﻗﺮﺁﻥ ﯾﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻥ ﻋﺪﻩﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺷﻨﮕﺮﯼ ﻭ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﺍﻓﺰﺍﯾﯽ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻣﺮﯼ ﺿﺮﻭﺭﯼ است ﺭﺋﯿﺲ ﻣﻮﺳﺴﻪ ﺍﻣﺎﻡ ﺧﻤﯿﻨﯽ ‏(ﺭﻩ ‏) ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺷﻬﺮﮎ ﭘﺮﺩﯾﺴﺎﻥ ﻭ ﻟﺰﻭﻡ ﺭﻓﻊ انها گفت: ﭘﺮﺩﯾﺴﺎﻥ ﺍﺯ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ ﺷﻬﺮﺳﺎﺯﯼ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺩﻫﺎﯼ ﻻﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼﻫﺎ ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﻃﺮﺡ ﻧﻮﺳﺎﺯﯼ ﺑﺎﯾﺪ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪﺍﯼ ﻋﻤﻞ ﻧﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺳﺒﺐ ﺁﺯﺍﺭ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺁﺣﺎﺩ ﺟﺎﻣﻌﻪ .شود ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺣﻮﺯﻩ ﻋﻠﻤﯿﻪ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﺧﺪﻣﺖ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﯿﺎﻥ :ﺩﺮﮐ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖﻫﺎﯼ ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﺎﺩﯼ ﻧﮕﺮﯾﺴﺘﻪ ﺷﻮﺩ، ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺧﺪﻣﺖ ﻣﺴﺆﻭﻻﻥ ﺧﺎﻟﺼﺎﻧﻪ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺷﻮﺩ ﺩﺭ ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﺟﺎﯾﮕﺎﻩ ﻣﻌﻨﻮﯼ ﻗﺮﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺮﻓﺖ ﮐﻪ ﻫﯿﭻﮔﺎﻩ ﻗﺎﺑﻞ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺑﺎ ﺍﻣﻮﺭ ﻣﺎﺩﯼ نیست ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﺼﺒﺎﺡ ﯾﺰﺩﯼ ﺑﺎ ﺑﯿﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﭘﺮﻭﮊﻩﻫﺎﯼ ﻋﻈﯿﻢ ﻭ ﺭﻓﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻗﺪﺍﻣﺎﺗﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻﺕ ﻓﺴﺎﺩ ﺍﺧﻼﻗﯽ ﮐﻢ ﺷﻮﺩ ، ﺧﺎﻃﺮ ﻧﺸﺎﻥ کرد:ﻫﺮﭼﻪ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﺭﻓﺎﻫﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺷﻬﺮﺳﺎﺯﯼ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﮐﻨﺪ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﻨﺎﻩ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺁﺣﺎﺩ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﻪ ﺗﺒﻊ ﺑﯿﺸﺘﺮ .می شود
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
شهر ما مرکز استانه یه سینما زاقارت داره که یه فیلم رو دو.هفته داره.الان سلام بمبیی اشغال هست من خواستم خیلی فیلمها ببینم اونجا نیاوردن شهر ما شهربازی نداره. شهر ما توریستیه خیر سرش. قبل انقلاب شهرمون سه تا سینما داشت
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معنویتی که از نبود تفریح باشه دیگه عجب معنویته....
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه. سوالات بیمه ای خود را اینجا بپرسید. تلفن تماس: 88963153https://www.ninisite.com/discussion/topic/3055379/سوالات-بیمه-ای-خود-را-اینجا-بپرسید?postId=99230054
2738
شهردار جدید خیلی تلاش میکرد.میکنه سنگ.میندازن جلو.پاش ولی.تا الان خیلی کارا کرده.خیلی. پارسال یه جشن گرفت.جشن سکوت. به نشانه اعتراض به کسایی که نمیذاشتن برای شهرمون کاری بکنه.و یه سری پارک و خیابون و...افتتاح کرد. شهرمون تو دو سه سال اخیر تغییر زیادی کرده. نمیذارن.نمیدونم کی هستن.
ازشون متنفرم به بهانه بهشت و.جهنم .زندگیمونو جهنم کردن
چه کاریه خوب سینما میخواید چیکار؟ قدیما مگه سینما نبود مردم میمردن؟ به جاش پولاشو بدین آقایون برن اون طرف خرج کنن مدیونید اگه فکر کنید میخوان خوشگذرونی کنن میخوان برن اونجا بقیه رو ارشاد کنن
  با احمق ها بحث نمیکنم   
2706