2737
2739

سلام شب شما بخیر من ۲۰ سالمه و دو ساله دانشجو هستم من میبینم دخترای ۱۵ ۱۷ سالع ابرو هاشون و برداشتن ولی من ک ۲۰ سالمه مادرم میک با ابرو ناری ن برندار فلان😂من اصلا نمیخوام ازدواج کنم ابرو هام پرپشت و مشکیه و تمیره فقط قرینه نیس میخوام یکم مرتب کنم مادرم میگ ن؟... ب حرفش گوش کنم؟ خوب مگ ادم قبل ازدواج دل نداره😐

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم ۲۱ سالمه ابروهام مشکی پرپشته فق وسطش برمی داریم همین 

نازک بنظرم قشنگ نیس

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2740

من ک برمیدارم ولی برو ارایشگاه بگو دخترونه واست برداره خیلی قشنگ میشه اصلا هم زیاد معلوم نمیشه

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈

چه مشکلی داره 

هر طور خودت دوس داری 

من با این که ازدواج کردم بر نمیدارم چون دوس ندارم😅

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 

الان دخترا انقدرا کارا میکنن که ابرو برداشتن چیزی نیست دیگه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
2706