2737
2739
عنوان

ایا برداشتن ابرو برای دختر مجرد زشته؟ 😐با ابرو قشنگ تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 62 پست

خیلی وقته گذشته اون زمان که ابرو برداشتن نشونه متاهلی بود یا سن زیاد

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
من ک برمیدارم ولی برو ارایشگاه بگو دخترونه واست برداره خیلی قشنگ میشه اصلا هم زیاد معلوم نمیشه

همون من نمیخوام زنونه بشه ک میخوام فقط مرتب و دخترونه باشه

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان که ابروی پهن مد هست ولی زمان ما فکر کن ابرو مثل نخ مد بود ابروهای منم خیلی پهن و کشیده بود بعد از پیش دانشگاهی تمیزش کردم فقط دورش و خط انداختم ولی همچنان پهن بود هنوزم پهنه، مامانتو کم‌کم ریزریز راضی کن باهاش بحث و جدل نکن دلشو بدست بیار 

ابرو که ی چیز سادس به ازدواج کردن نیس

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
2731
الان که ابروی پهن مد هست ولی زمان ما فکر کن ابرو مثل نخ مد بود ابروهای منم خیلی پهن و کشیده بود بعد ...

چشم حتما😂امان ار مادران

منو خود مامانم برد آرایشگاه ابرومو ورداشت الانم عقد کردم خانواده نامزدم اون روز حرف میزدن به خواهرشوهرم ک تا بعد ازدواج ابرو حق نداری ابرو برداری بعد پریسا(خواهر شوهرم)برگشت به من گفت تو ورداشتی قبل ازدواج یا ن ک من گفتم اره حتی موهامم پسرونه کوتاه کردم رنگم گذاشتم

2740
خیلی وقته گذشته اون زمان که ابرو برداشتن نشونه متاهلی بود یا سن زیاد

والا اره یعنی چی ادم با مو ناز باشه😐

همون من نمیخوام زنونه بشه ک میخوام فقط مرتب و دخترونه باشه

منم دقیقا دخترونه برمیدارم همین دخترونه بردار خیلی قشنگ میشه خواستی هم لیفت کن ابروهاتو

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
منم دقیقا دخترونه برمیدارم همین دخترونه بردار خیلی قشنگ میشه خواستی هم لیفت کن ابروهاتو

ابرو هام مشکی و کمونی و قشنگه فقط یکیش یکم بلند تره میخوام دخترون ه بشه

من ۵ ساله ازدواج کردم بچه هم دارم بر نمیدارم😶چون زیر ابرو دوس دارم و بهم میاد اتفاقا خیلیم قرینه نیست😁بجاش کم سن نشون میدم 

موهامم رنگ نکردم تاحالا 😐

ولی خب سلیقه ایه حالا یذره تمیزم کنی نمیفهمن که 

بفهمن هم کار از کار گذشته در این حد حرف گوش نکردن اکیه 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا اگه اجازت دست من باشه بله 😁تازه ما موهامونو سبز آبی قرمز صورتی هر رنگی بگی هم میکنیم .

😂😂ن موهام و رنگ نمیکنم مشکی خوبه فقط همین 

2706