2752
2734
نگران نباش عزیزم مشکلی نداره الکی میخوان  آدم و نگران کنن پسر منم خیلی ضعیفه یعنی اصلا غذا نمیخ ...

آره خداروشکر مشکلی نداشت ولی حرفای بقیه و حدس دکترا منو تا مرز سکته برد..میگفتن بیماری ژنتیکی سی اف هست😑..اینم همینجوره باید ازش خواهش کنی غذا بخوره😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرمن 7 سالشه 19 کیلوعه😭

پسر منم شش سال رو تموم کرده 19 کیلو هست هرچی میخوره نه وزن میگیره نه قد

قد پسر شما چقدره ؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
پسرمن 7 سالشه 19 کیلوعه😭

پسر من اصلا چیزی نمخوره بخدا اسکلت هاش دیده میشه 

به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچ کدوم از رفقای واقعیت به گرد پاش هم نمیرسن.......😌😌😍😍
پسرمن 7 سالشه 19 کیلوعه😭

میفهمم چی میگی ولی اگ مشکلی نداره خب ذاتش همینجوریه..خودم انواع واقسام آزمایشات بردم اولش دکترا انگ یه مریضی رو چسبوندن بهمون ولی وقتی با آزمایش رفتیم پیششون گفتن ذاتا لاغره🫥

آره خداروشکر مشکلی نداشت ولی حرفای بقیه و حدس دکترا منو تا مرز سکته برد..میگفتن بیماری ژنتیکی سی اف ...

خداروشکر چیزی نبود❤ خوب شد دکتر به من همچین چیزی نگفت بخدا درجا سکته میکردم 😂

به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچ کدوم از رفقای واقعیت به گرد پاش هم نمیرسن.......😌😌😍😍
خداروشکر چیزی نبود❤ خوب شد دکتر به من همچین چیزی نگفت بخدا درجا سکته میکردم 😂

آره خدا پدرو مادرش بیامرزه ..من سر همین کلا بردمش یه استان دیگ تا جوابش اومد مردم..خدا بچتو حفظ کنه برات عزیزم

کوتاهی قد نقصه؟

نه نقص نیست ولی وقتی بچه ای خورد و خوراکش خوبه تحرک هم داره وقتی رشد نمیکنه و قد نمیگیره باید بررسی بشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
آره خدا پدرو مادرش بیامرزه ..من سر همین کلا بردمش یه استان دیگ تا جوابش اومد مردم..خدا بچتو حفظ کنه ...

مرسی عزیزم همچنین پسر ناز شمارو ❤

تو خانواده این بیماری رو داشتن؟ ازدواجشون فامیلی بوده؟ وای خدا من میترسم😭

ازدواج فامیلی نبوده. ولی گویا زمان آزمایش ازدواج خون‌هاشون به هم نمیخوره. برادر پسره توی آزمایشگاه کار میکرده. پسره و دخترعموم عاشق هم بودن. پسره به برادرش میگه صداشو درنیاره و مجوز عقد بده. این چیزیه که من شنیدم. البته همون برادره 3تا بچه سالم داره. ولی پسر کوچیکه‌ش مشکل کبد داشته از بدو تولد و 15 سالگی فوت میکنه. 

2706