2737
2734

دخترعموم هر 2تا بچه‌ش مشکل دارن. دخترش الان 25 سالشه. کامل فلجه طفل معصوم. عقب مونده ذهنی هم هست. گذاشتنش آسایشگاه وقتی تصمیم گرفتن دوباره بچه‌دار بشن. الان پسرش نوجوونه. قبل بارداری دومش تمام آزمایشاتو انجام دادن و دکترها گفتن امکان نداره دومی مشکل داشته باشه. ولی دومی هم عقب مونده ذهنیه. فقط مثل خواهرش فلج نیست. خیلی هم مادرشو میزنه. طفلک دخترعموم. اون همه قشنگی هیچ فایده‌ای براش نداشت. واقعا زیبایی ضامن خوشبختی نیست.

پناه بر خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج سال ۱۴ کیلو قدش یادم نیست‌‌..ولی خیلی دکتر رفتم اسم یه بیماری ژنتیکی رو میاوردن منو حسابی ترسوند ...

پسر منم ۵ سالشه ۱۴کیلو دارم بهش شربت زینک میدم 

به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچ کدوم از رفقای واقعیت به گرد پاش هم نمیرسن.......😌😌😍😍

سالها پیش دست پسرم شکست و بعدش میبردمش کار درمانی اونجا مادرایی رو دیدم که انگار غم دنیا رو بدوش میکشدن

احساس میکردم و خورد و شکسته  و بی اعتماد بنفسن انگار که حال بد بچه تقصیر اونا هست😔😔😔😔 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2742
پسر منم ۵ سالشه ۱۴کیلو دارم بهش شربت زینک میدم 

پسر من تحت نظر دکتر گوارشه ..باکلی دارو و اشتها آور و اینا شده اینقد..حتی سنجش بردم امسال بهم میگفتن چرا انقد ضعيفه مطمئنی ۵ سالشه😑

بچه ها پسرم پر مو هست نمیدونم احساس میکنم موهای صورت و بدنش زیاد میشه همسرم میگه حساس شدی 

مم نکنه بلوغ زودرس بگیره 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
پسر من تحت نظر دکتر گوارشه ..باکلی دارو و اشتها آور و اینا شده اینقد..حتی سنجش بردم امسال بهم میگفتن ...

نگران نباش عزیزم مشکلی نداره الکی میخوان  آدم و نگران کنن پسر منم خیلی ضعیفه یعنی اصلا غذا نمیخوره به زور بهش میدم

به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچ کدوم از رفقای واقعیت به گرد پاش هم نمیرسن.......😌😌😍😍
2738

منم خودم یک مشکل مادرزادی داشتم به دنیا اومدم و الان ۱۸ سالمه من نمیدونم درسته به دنیا اومدن همجین بچه هایی یا نه اصلا هم در حدی نیستم بخوام نظر بدم ولی آدم یکم سخت باهاش کنار میاد فکر کنم حالا خود مادر و پدر هیچی هون بچه بعد ۲۰ سال کنار بیاد چون احتمالا خجالت میکشه از همسن و سالاش و یک سولل که پرا من اینجوریم همیشه باهاشه اما وقتی ۲چ سال شد خودش که فهمیده شد میتونه درک کنه و کنار بیاد باهاش😍😍😍

2706