2733
2739
عنوان

خیانت شوهرم

372 بازدید | 41 پست

20سال هست که ازدواج کردم دو تا پسر دارم زندگی خوبی داشتم در رفاه بودم تا اینکه سال گذشته شوهرم با یک خانم متاهل دوست شد و بهم خیانت کرد هر روز می‌دیدم که به هم پیام های عاشقونه میدهد و بیشتر از نیم ساعت تلفنی با هم صحبت میکنند حتی فهمیدم با هم بیرون میرن و قرار میزارن.بارها با شوهرم دعوا گرفتم همش انکار کرد دوبار قهر کردم رفتم خونه پدرم بازم اومد با خواهش و التماس منو خونه اورد الان یک سال و نیم از این جریان میگذره و من هنوز شاهد روابط شوهرم با این خانم هستم  احساس میکنم بهش وابسته شده و نمیتونه حذفش کنه..چند وقت پیش متوجه شدم شوهرم یک گوشی مخفی داره که بیشتر از طریق اون خط مخفی با هم در ارتباطند..سر این جریانات مریض و افسرده شدم .شبا با قرص خواب می‌خوابم و روزا همش در حال گریه کردن..دیروز دکترم گفت این شوهرت رو با همه خاطرات خوب و بدش بنداز دور..گفت ازش دل بکن بزار در خیانت خودش غرق بشه.بهم گفت به عنوان مادر دو بچه زندگی کن ولی اخه چجوری....از امروز تصمیم گرفتم طلاق عاطفی بگیرم تصمیم گرفتم تا روزی که زنده هستم باهاش قهر باشم به نظر شما اینجوری به ارامش میرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

عزیزم همین امشب نماز شب بخون

از خدا بخواه حاجتت رو بده و همسرت اون زن رو فراموش کنه و ترکش کنه

من از نماز شب معجزه دیذم

تو نت سرچ کن طریقه خواندن نمازشب هست

برات دعا میکنم

الهی بیای تاپیک بزنی و بگی که شوهرت برگشته بهت

عزیزم خونه سنگر یک زن هست

یک زن سنگرش رو ترک نمیکنه

با قهر کردن زمینه رو برای شوهرت فراهم نکن

برعکس بیشتر بهش محبت کن

شوهرت رو شرمنده کن

میدونم سخته خیلی سخت

ولی ۲۰ سال زندگی کردی باهاش

براحتی میدون رو خالی نکن 

قرص کلرودیازپوکساید بخور تا آروم باشی و عاقلانه رفتار کنی

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
نمیدونم کیه...از شوهرم میترسم..میترسم به طرفداری از اون خانم در بیاد

یعنی چی به طرف داری اون زن دربیاد یا رومی روم یا زنگی زنگ تو داری داغون میشی این برات مهم نیست خب رگاصلا طرف اون دربیاد باید جواب گوی کارش باشه مگه چی کم داره که این کار نیکنه اونم با زن متاهل 

تا میتونی هم ازش پول بکن برا روز مبدا کاری کن خونه و ماشین رو بکنه به نامت یه پشتوانه داشته باشی

یه مغازه و یک ماشین به نامم هست از وقتی که متوجه خیانتش شدم همیشه دعوا داریم اونم اصلا بهم پول نمیده

نمیدونم کیه...از شوهرم میترسم..میترسم به طرفداری از اون خانم در بیاد

اگه میترسی پس پیگیری نکن 

فک کن چیزی نشده و زندگی کن

خودت و اذیت میکنی تهش میخوای چیکار کنی ؟؟

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
یعنی چی به طرف داری اون زن دربیاد یا رومی روم یا زنگی زنگ تو داری داغون میشی این برات مهم نیست خب رگ ...

بهم میگه طلاق نمی‌دم هر چقدر بری بیای طلاق نمی‌دم.هیچ ردی از اون خانم هم ندارم

2706