2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مطمنین؟ بمن گفتن ۳۰ ولی یزدانفر گف ۱۵ الی ۱۶

سلام دوستم خوبی میشه یادت موند سر زایمان منم دعا کنی باردار شم...شمارو من تاپیکت قبلن دیده بودم دعات میکردم همیشه خوشحال شدم باردار شدی ...انشالله سلامت بغلت بگیری...منم سه ساله اقدام دومی هستم و خیلی دلدشکسته چون سنمم بالاس دعا کن منم همین ماه باردار بشم....خواهرانه دعام کن

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
حتما عزبزم❤️❤️

مرسی عزیزم...اسمم سمانه....انشالله نی نی قشنگت به سلامت بگیری بغلت مامان خوشگل❤

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم