2733
2734
عنوان

فیلم حال خوب کن

60 بازدید | 7 پست

معرفی کنید🙏

سریال نمیخوام

چند روز درگیر سریال بودم

میان ستاره ای تازه دیدم عالی بود

فیلمای دیگه هم دیدم یادم نیس

ژانر عاشقانه یا علمی تخیلی

فقط کشتار و خونریزی نباشه

ممنون میشم 

خدایا خودت بساز🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو همه سريالا به نظرم يكم خشونت و خون و اينا هست حالا من سريالايي كه فكر ميكنم خوشت بياد رو معرفي ميكنم باز نقداشو بخون يا در موردشون بپرس

Outlander  

سفر در زمان، تاريخي و عاشقانه اس، ٢٠ باري فكر كنم ديدمش البته كامل تشده ولي چندين فصلش اومده 

عاشقانه اش رو من خيلييي دوست دارم با خانواده نميشه ديد البته ولي اينم بگم يكم خشونت توش هست ( صحنه هاي كشتن و ت.ج.ا.و.ز و خون و زخم و اينا هم توش هست 

سريال poldark 

اين سريال هم انگليسي قرن ١٨ و اوايل قرن ١٩ هستش ، 

Timeless  

سفر در زماني هست اخراشم يكم عاشقانه داره 

تفتگ و اينا توش هست ولي خشونت هاش زياده روي نيست 

همسر مسافر زمان 

من خيلي حس خوبي داشتم يك فصل بيشتر ساخته نشده و ديگه هم ساخته نميشه جاي خوب و خوشي فطع شد  مث آوت لندر و پولدارك ، بر اساس يك كتابه ، اينم توش يكم خون و اينا هست اما فانتزيه بيشتر  و صحنه و ايناش زياد نيست ولي يارو ميره سفر در زمان بدون لباسه ! ( اين بازيگراي انگليسي كلا راحتن از اين لحاظ ، تو آوت لندر هم همين بودن

من تو علمي تخيلي ها فرينج رو خيلييييي دوس داستم ولي خب فرينج بعضي صحنه هاش ممكنه به نظرت خشونت بيا.د ولي سريال خيلي سطح بالايي بود من چندين بار ديدم و شخصيتهاشو خيلي دوس داستم 

لاست هم اگه نديدي تو ژانر علمي تخيلي توصيه ميشه 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
تو همه سريالا به نظرم يكم خشونت و خون و اينا هست حالا من سريالايي كه فكر ميكنم خوشت بياد رو معرفي مي ...

ممنون از وقتی که گذاشتی و توضیح دادی.خیلی لطف کردی واقعا🥰🥰

از اینایی که گفتی فقط لاست رو دیدم

حتما بقیه رو هم میبینم.بازم ممنونم🙏🙏🌷🌷🌷

خدایا خودت بساز🌹
ممنون از وقتی که گذاشتی و توضیح دادی.خیلی لطف کردی واقعا🥰🥰 از اینایی که گفتی فقط لاست رو دیدم حت ...

خواهش ميكنم عزيزم ❤️

باز در مورد اينا كه گفتم سوالي بود حتما بپرس😘

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
2740