2733
2734
عنوان

این خانمی ک بچش کلاس اول بود

244 بازدید | 20 پست

و میخواست معلمه رو بخوره

وقتی شما معلمو تو خونه میکوبید پس فردا دخترتون برا اون معلم تره هم خرد نمیکنه...و درسش افت میکنه...و باز برای خودتون دردسر میشه

گروه نداشته باشن مادرا.... چون همش میخوان حرف ببرن و بیارن و باعث دغدغه اضافه میشه برای شما...

این مادر میگه بچه من یکم دیرتر از بقیه یاد میگیره ولی اگر واقعا دیر آموز باشه یعنی کندذهنه... یعنی معلم خودشو از ۶ ناحیه بشکافه هم این بچه خیلی خوب نمیشه... حرفم ک نمیزنه...خب از چیش عکس بگیره...

بعدم همیشه یکی هست ک از شرایط راضی نباشه

من اسم خیلی خوب هارو میگذاشتم توی گروه بذای تشویق شدنشون

ولی باژ یکی از قابل قبول ها اومد گفت اسامی رو نذار

نمیشه همه رو راضی کرد ک

بعد واسه معلم بچت با شوهرت دعوا میکنی؟

بخاطر ی اتفاق ساده میخوای مدرسه شو عوض کنی؟ اینجور دخترت یاد بگیره ک وقتی شوهر کرد با ی اتفاق کوچک میاد میگه اینو نمیخوام برام عوضض کنید

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بجای این کارا و نفرت جمع کردنا از معلمش میپرسیدید چکار کنم دخترم اجتماعی تر بشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمونه عوض شده 

دیگه اون دورانی که ماها از معلم حساب میبردیم گذشت

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
خواسته این مادر هم همین بود که لزومی به فیلم گذاشتن مداوم از چندتا شاگرد خاص نیست 

خیلی خب من یچیزی خواستم معلم گفت نه

خودمو تو خونه بیچاره کنم و الکی حرص بخورم؟

بجا این کارا بچه شونو مینوشتن ی کلاس هنری یا ورزشی تا اعتماد ب نفسش بالا برع

2738

این فیلم گذاشتن واقعا مسخره اس،یا از همه باید گذاشت یا از هیچکدوم،

حالا این مادر وقتی مدرسه بچه اش قبول کرده و داره هزینه میکنه،انتظار داره مثل بچه های دیگه باهاش برخورد بشه،نه اینکه فرق بین بچه ها گذاشته بشه،

گیرم بچه نمیتونه خوب بخونه یا بنویسه ،عکس لوبیاش رو ک میتونست بذاره تو گروه

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤

منم واقعا از حرفای اون خانوم تعجب کردم

وقتی خودشون میگن بچشون نسبت به بقیه ی بچه ها خجالتی تره یعنی برای فیلم گرفتن از بچه ی ایشون معلمش داستاااان ها داره

وقتیم میگه دیر یاد میگیره ینی مثل بچه های دیگه نمیتونه قشنگ درس و توضیح بده

منتها محبت مادری اجازه نمیده ایشون به این موارد توجه کنن

انقدرررر پیگیر بچه ها بودن و هی دنبال راحتی بچه بودن و دخالت کردن تو همه ی مشکلاتشون از بچه فقط یه موجود به شدت وابسته میسازه

این فیلم گذاشتن واقعا مسخره اس،یا از همه باید گذاشت یا از هیچکدوم، حالا این مادر وقتی مدرسه بچه اش ...

هر چی که میگن باور نکن. مطمئن باش ی چیزی هست و کامل نگفته و یجوری تعریف کرده ک همه طرفشو بگیرن 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم واقعا از حرفای اون خانوم تعجب کردم وقتی خودشون میگن بچشون نسبت به بقیه ی بچه ها خجالتی تره یعنی ...

به نظر منم به جای پیگیری پیام های مجازی معلم، دنبال حل مشکل بچه شون باشن و وقت از دست ندن

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها کلا نسبت به معلم‌ها خیلی هجمه وجود داره  بعضی ها واقعا زحمت کش هستن

من معلم نيستمااا

ولى بچه ها تو خونه سالار و لوس و مركز توجه هستن وقتى ميره مدرسه توجه معلم بين بيست نفر تقسيم ميشه ،مادر پذيرش اين موضوع رو نداره چه برسه به بچه 

واقعا معلما كارشون سخته ،علاوه بر بچه ها با مادر هاى بى منطق و از دماغ فيل افتاده رو به رو هستن ( البته هر اصلى استثنا هم داره) 

چندسال پیش من یه شاگرد داشتم کلاس دوم. این بچه نوشتن که بماند حرفم نمیزد. انگار از لحاظ ذهنی مشکل داشت. حتی یدونه دوست تو مدرسه نداشت با معلمها حرف نمیزد. دوبار کلاسشو عوض کردن اخربار اومد کلاس من. هر کار میکردم که فقط اسمشو بگه نمیگفت. منم طبق برگه های امتحانش تکرار پایه زدم. مامانش اصلا نمیپذیرفت میگفت بچم عالیع. معلمها بی سوادن. رفت اموزش پرورش ازم شکایت کرد. بازرسی اداره دوباره ازش امتحان گرفتن که باز تکرار پایه شد. فقط بچشو عذاب داد اخرشم مجبور شد ببره مشاوره و دکتر و درمان کنه. بعضیا نمیخوان بپذیرن

فمنیست❌گاو اگر وارد قصر بشه پادشاه نمیشه این قصرِ که طویله میشه