2733
2734
عنوان

این خانمی ک بچش کلاس اول بود

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 20 پست
من معلم نيستمااا ولى بچه ها تو خونه سالار و لوس و مركز توجه هستن وقتى ميره مدرسه توجه معلم بين بيست ...

ن منم معلم نیستم چون واقعا معلم بودن خیلی خیلی سخته 

یعنی میخای ی چیز ساده یاد بدی ب بچه خودت پوستت کنده میشه و یا شیطنت میکنه یا حالیش نمیشه و.... وای ب حال اینکه به چهل نفر بخوای همزمان یاد بدی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندسال پیش من یه شاگرد داشتم کلاس دوم. این بچه نوشتن که بماند حرفم نمیزد. انگار از لحاظ ذهنی مشکل دا ...

منم نظرم اینه، این خانوم همه حقیقت اینجا نگفته وگرنه معلم با بچه کوچیک ک خصومت نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا واقعا اوضاع مدارس مزخرف شده به خاطر دخالت مامانها . به خدا پسر من کلاس پنجمه معلمشون میگه هیچی کدوم از بچه ها نوشتن بلد نیستن دستشون کنده . گفتم خانم وقتی از کلاس اول معلم بینوا تا چند صفحه تکلیف میده صد تا ننه راه میافتن به زر زر که چقدر تکلیف میدید و حتی توی مقدار مشق ها هم دخالت میکنند عاقبت دانش آموز میشه این . واقعا این مامانا بساطه مزخرفی راه انداختن توی مدارس با دخالت هاشون .

این فیلم گذاشتن واقعا مسخره اس،یا از همه باید گذاشت یا از هیچکدوم، حالا این مادر وقتی مدرسه بچه اش ...

حالا این نذاشته

مادره باید یه لوبیا رو ی هفته برا خانواده اش دغدغه کنه؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731
منم نظرم اینه، این خانوم همه حقیقت اینجا نگفته وگرنه معلم با بچه کوچیک ک خصومت نداره

منم ی شاگرد دارم امسال. هی مامانه میگفت ب خدا بچم پارسال خیلی خوب بود نمیدونم تو کلاس شما اینجوریع چرا

بعد دو ماه پروندشو خوندم دیدم زده دیر اموز

یعنی کند ذهن :/

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

معذرت میخوام

من به عنوان یه مادر که فرزند دیرآموز داره براتون واقعا متاسفم

وقتی آموزش پرورش بهشون اجازه داده بیاد مدرسه ی عادی شما به چه حقی اونها رو کند ذهن خطاب میکنی یا به بهونه ی اینکه حرف نمیزنه ازش فیلم نمیگیری

دختر من چون تو کلاس حرف نمیزد ارائه ی درس هاش با کلیپ بود

معلم ها هم همیشه تشویقش کردن و خودش رو با خودش سنجیدن

چطور میشه یه معلم که قراره آینده ی بچه های ما رو بسازه و مثلا تحصیلکرده و دلسوزه همچین تفکری داره؟؟؟؟؟؟

🖤