2733
2739

خانما من این ماه ماه اول اقدامم بود ۲۱ سالمه تنبلی داشتم که درمان کردم بعد اقدام کردم این ماه که اقدام کردم وسط سیکل پریود شدم رفتم دکتر گفت رحمت ضعیف باید تقویت کنی ؟؟ گلوکوفاژ داد بهم با بکمپلکس و سیپروترون کامپاند گفت این ماه اینارو بخور ماه بعد اقدام کن ..

خیلی ناراحتم و کلی گریه کردم  شما تجربه ای داشتین چقدر ژول کشید تا باردار شدین ؟ زود درست میشه خوب میشه واقعا ؟؟ یا مسئله خیلی مهمیه که نمیشه کاریش کرد و احتمال بارداری کمه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درخواست دوستی بده لینک بدم برای سلامتی رحم

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2731
2740
نه عزیزم اصلا نگرانی نداره.منم تنبلی داشتم بچه اول ماه دوم اقدام باردار شدم برای بچه دومم هم با دارو ...

وایی خدا از دهنت بشنوه ایشالا منم ماه بعد که اقدام کنم بگیره 😭😭دعا کنید خیلی ترسیدم ...

عزیزم چطوری بدون معاینه و سونو تشخیص داد رحمت ضعیفه. 

بعد اصلا رحم ضعیف یعنی چی؟ حقیقتا من تا حالا نشنیده بودم. 

تا یکسال اگر باردار نشی کاملا طبیعیه. 

موقع اقدام به بارداری همه خانما تنظیم پریودی شون به هم میریزه و ربطی به ضعف و قوت رحم نداره. 

مگر ماه اول برمیدارن اینهمه دارو میدن؟ 

اخه سنی نداری که  چرا ناراحتی  تا یکسال اقدام کنی باردار نشی طبیعیه

ایشالا ولی انقدر نازایی اطرافم دیدم خیلی ترسیدم ....

خدا به همه نی نی بده ایشالا ...

عزیزم چطوری بدون معاینه و سونو تشخیص داد رحمت ضعیفه.  بعد اصلا رحم ضعیف یعنی چی؟ حقیقتا من تا ...

عزیزم سونو دادم برای فولیکول غالب بخاطر اون گفت یکم رحمت ضعیفه ...

عزیزم چطوری بدون معاینه و سونو تشخیص داد رحمت ضعیفه.  بعد اصلا رحم ضعیف یعنی چی؟ حقیقتا من تا ...

گفت نمیدونم کشش نداره و اینا یه نا استراحت بده تقویت کن رحمت و بعد ماه بعد بیا برای اقدام .....

بنظرتون چجوری تقویت کنم رحمو ؟

2706