2733
2739

الهم-صلی-علی-محمد# و# آل#   محمد#  

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله حاجت روا شوید انشاالله گره از کار همه مخصوصا نینی سایتیها حل بشه

ممنون عزیزم

انشالله

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
فرستادم 5 تا برا منم دعا کن

ممنون

انشاالله هر حاجتی داری به بهترین نوع ممکن براورده به خیر شود و بهترینها برات اتفاق بیافتت

دلت شاد و لبت خندون و زندگیت پر از ارامش

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
عزیز دلم من شما رو میشناسم اخلاق همسرت خوب شد؟  مواظب بچه هات باش

نه ۸۰ روزه باهاش قهرم

همونه فرقی نکرده

تا حرف میزنیم دعوامون میشه

خسته ام خسته

سعی کن کوتاه بیای و خونه رو آروم کنی به خاطر بچه هات میدونم چقدر در عذابی خدا کمکت کنه🤲

اصلا نمیتونم

فکرش را که میکنم باهاش اشتی کنم بدنم میارزه

دلم میخواد اگر اشتی هم گردیم طرفم نیاد و همون اتاق جدا باشه

دست بهم بزنه عوقم میگیره

تاحالا این احساس را تجربه نکرده بودم

برات دعا میکنم  نماز بخون و دعا کن آرامش خودت مهمه

نماز میخونم

دعا میکنم

قبلا همش ذکر و دعا و قران میخوندم

دیدم انگار هر روز بدتر میشه

یه مدته گذاشتم کنار