2737
2734

من صلوات هدیه میکنم بهشون باهاشون حرف میزنم همیشه سر نماز براش دعا میکنم و ازش میخوام منو دعا کنه

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم واسه جواب آزمایش پسرخاله ۱۰۰۰توحید و ۱۰۰۰حمد نذرش کرده بود خوب بود جواب‌....دعا کنین امام زمان برا منم واسطه‌ شه حالم بده

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

من توسل کردم حدود چند ماه اخرش تو خواب دیدمش گفت حلش میکنیم حل نشد الان هم اون حاجت غیر ممکنه بشه چون شرایطش نیست و مال چندین سال پیشه امید الکی دادن کار زشتی هست که امام زمان با من این کار رو کرد

2740
بقراااان دیگه دارم میبرم دیگه نمیدونم چیکار کنمم😭😭😭😭

بحق غربت خودش ک دستت رو بگیره ساده دل بده ب دلش ب یادش باش مطمعن باش ب یادت میفته 

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 
۱۰۰۰ تا حمد و توحید رو نذر امام زمان کردن جواب گرفتن؟؟

اره...همراه هم ختم ۱۲۴ هزار صلوات میفرستادن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
عزیزم چکار کردی به عشقت رسیدی ؟

ن عزيزم...منتظرم خدا معجزه کنخ....دعام کن