2733
2734
عنوان

میایید درد و دل کنیم؟حالم خوب نیس

79 بازدید | 7 پست

ی زمین بود با هیچی خونه ساختیم چندماهه ۳ماه پیش قرار داد خونم بود و ما فک کردیم ک خونه امادع میشه نهایت ۲۰روز میریم توش چک اینا کشیدیم ک بازار کساده نیس پاس شه خونه هم پکیج و شوفاژ مونده ک پول نمونده هرروزم همه ازم میپرسن ک خونتوت چیشد نرفتید

بماند ک مشاعاتش کامل نیس  هنوز ولی واحد تقریلا خورد خرج مونده

چیکار کنیم تواین وضعیفیتم شوهرم مغازشو جدا کرد باز چک کشیده ابروم رفته حس میکنم🥺😭😭

نفسم هایلین💜

آجی به جای اینکه اینطوری فکر کنی اول توکل داشته باش به خدا بدم  پشت شوهرت باش بهش دلگیرمی بده کنارش باش آبرو اگه قراره به این چیزا از دست بره که بهتره بره🫂

ولى من بخاطر بودنته که زندم، بخاطر بودنته که دارم همه چیو تحمل میکنم، بخاطر بودنته که دلم خوشه به این زندگی، آخه بودنت بوی امید و زندگی کردن میده، آخه تو با بودنت نور میبخشی به روحم و  جون میدی به جسم خستم.  آخه تو با بودنت دنیامو قشنگ کردی🫂 دردت به جونم عشق قشنگم ❤️m❤️ دعا کنید  منو عشقم زودی مال هم بشیم❤️🫂
آجی به جای اینکه اینطوری فکر کنی اول توکل داشته باش به خدا بدم  پشت شوهرت باش بهش دلگیرمی بده ک ...

هیچ پشت وانه ای نداریم هیچکی ۱تومنم بهمون قرضم نداد

نفسم هایلین💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ پشت وانه ای نداریم هیچکی ۱تومنم بهمون قرضم نداد

میفهممت سخته ولی تو خدارو داری  اگه طلا داری بفروش کارتون را بیفته انشالله همه چی درست میشه آجی توکل داشته باش🫂

ولى من بخاطر بودنته که زندم، بخاطر بودنته که دارم همه چیو تحمل میکنم، بخاطر بودنته که دلم خوشه به این زندگی، آخه بودنت بوی امید و زندگی کردن میده، آخه تو با بودنت نور میبخشی به روحم و  جون میدی به جسم خستم.  آخه تو با بودنت دنیامو قشنگ کردی🫂 دردت به جونم عشق قشنگم ❤️m❤️ دعا کنید  منو عشقم زودی مال هم بشیم❤️🫂
2731
کلا ۲۰تومن میشه طلاهام مشکلی حل نمیشه ک

هی آجی همونم شکر خدا بهتر از هیچیه ببین نمی تونی جایی وام بگیری یا صندوقی چیزی شرکت کنی یا هر چیز دیگه ایی 

نه وام نیس هیچی نیی

خدا کمکتون کنه یکمم کمک من کنه🙏🏻

2740